[Stasys] Ar tiesa, kad baltieji (sidabriniai) karosai yra tik patelės, o patinai tai geltonieji (auksiniai) karosai. Ir dar vienas klausimas. Kokiu būdu būtų galima sustabdyti karosų veisimąsi baloj?

[Megėjas] Ar vandens lygio mažėjimas įtakoja žuvies kibimą? Kalba eina apie vandens telkinius kurių vandens lygis išleidžiamas rankiniu budu: atidaromos sklendės vandens lygis mažėja sparčiai, pvz. 4 metrai per 1-2 savaites.

[Tomas XXL] Ar būna tokio dydžio buožgalviai? Mano draugas tokius rado savo prude.

[evil] Internete pilna kibimo kalendorių, kurie remiasi mėnulio fazėmis. Ar tiesa, kad mėnulio fazės įtakoja kibimą, ir jei įtakoja - kaip?

[Rolandas] Pavasarį įleidau 4 plačiakakčius po 2,5 kg į tvenkinį, kurio plotas 3 arai, o gylis - 2,5 m. Žuvis pirkau Išlauže. Po 7 dienų įleistos žuvys pradėjo gaišti, nors įleidžiant jos buvo judrios ir gyvybingos. Kodėl taip galėjo atsitikti?

[Ričardas] Norėčiau paklausti, kaip reikia išsaugoti žuvis prūde žiemą? Turėjau prileidęs 13-15 kg karpių, plačiakakčių, amūrų, šamų, o šiemet visos užduso, nors ir didžiausias eketes buvau išpjovęs ir kiekvieną šaltą rytą prakirsdavau jas naujai.

[Gintaras] Baltijos jūros pakrantėje masalui gaudydavau krevetes. Pernai išgirdau, kad už tai jau ne vienas nubaustas. Kas tie vėžiagyviai? Daugiausiai randu parašyta, kad tai smėlinė krevetė (Crango Crangan) ir už tai bausti negalėtu. Bet panašu, jog prilyginama Bathyporeia Pilosa, kuri yra Raudonojoje knygoje, o aprašymo nesurandu.