Vienas patraukliausių žūklės būdų –museline meškere Lietuvoje populiarėja kaip niekad anksčiau. Per keletą pastarųjų metų susikūrė trys nauji klubai, muselininkų organizuojamos varžybos ir renginiai sutraukia vis daugiau ir daugiau dalyvių. Visame pasaulyje šį laisvalaikio praleidimo būdą renkasi daugybė žmonių mylinčių gamtą ir aktyvų poilsį, todėl ir mes siekiame supažindinti kuo daugiau žmonių su žūklės museline meškere teikiamu pasitenkinimu, norime parodyti, kad tai nėra kažkas nepasiekiamo ir ypatingai sudėtingo.

Norėdami pakeisti žvejų požiūrį į žvejybą ir jos rezultatus, muselininkų klubai „Flyfishing.lt“, „KMK“ (Kauno muselininkų klubas), „Verpetas“ kviečia visus žvejus muselininkus ir besidominčius šiuo žūklės būdu į pirmąsias Lietuvoje žūklės museline meškere varžybas, organizuojamas „Pagavai-Paleisk“ principu.
Siekiame parodyti, kad varžybų rezultatus galima užregistruoti ne tik parnešus sugautą žuvį varžybų teisėjui, o beprasmis žuvies žudymas varžybų metu, turi būti užmirštas kaip blogas sapnas.
Į šias varžybas jau užsiregistravo svečiai iš Baltarusijos, taip tikimasi sulaukti dalyvių iš Latvijos, Lenkijos ir Estijos.

Varžybų data ir laikas: 2007 birželio 16 d. 10:00-18:00.
Varžybų vieta: Poilsiavietė ties Puvočių kaimu.
Vandens telkinys: Merkio upė.
Renginio programa:
08:00 - 10:00 Dalyvių ir žiūrovų registracija, pusryčiai
10:00 – 10:20 Varžybų atidarymas
11:00 - 14:00 Pirmasis varžybų etapas
14:00 - 15:00 Pietūs, pasikeitimas žvejybos sektoriais
15:00 – 18:00 Antrasis varžybų etapas
18:00 – 19:00 Vakarienė
19:00 – 19:30 Rezultatų paskelbimas, apdovanojimas, varžybų uždarymas

Varžybos organizuojamos pagal Tarptautinės Sportinės Žūklės Museline Meškere Federacijos (Confédération Internationale de Pêche Sportive Mouche – CIPS) taisykles, varžybų dalyviai varžosi sektoriuose, kurie bus ne trumpesni nei 150 metrų. Numatomas sektorių skaičius - 10. Sektoriuose teisėjauja sektorių teisėjai. Pastarieji matuoja ir registruoja laimikius. Visos pagautos žuvys yra paleidžiamos. Varžybų dalyviai privalo naudoti tinkliukus žuviai išgriebti iš vandens ir muselių kabliukus be užkarpų.
Varžybos vyks dviem etapais. Kiekvieno etapo metu varžybų dalyviai žvejos skirtinguose sektoriuose, kuriuos išsitrauks burtų keliu.
Daugiau informacijos apie varžybų principus galite gauti susipažinę su varžybų taisyklėmis.

Varžybų nugalėtojas bus apdovanotas pereinama VISION taure, kuria pasidžiaugti galės tik trumpam, nes taurė su įamžintu nugalėtojo vardu bus saugoma VISION būstinėje Lietuvoje.
Pirmas tris vietas užėmę varžybų dalyviai taip pat įgaus teisę ir galimybę atstovauti Lietuvą Latvijos muselinės žūklės čempionate “Gauja 2007”, kuris vyks šį rudenį Gaujos upėje, Latvijoje. Šią galimybę taip pat dovanoja VISION, kuri padengs dalyvavimo varžybose bei kelionės išlaidas.

Kol varžybų dalyviai rungtiniaus, žiūrovai galės stebėti kolegų iš Latvijos, EFFA (European Fly Fishing Association) sertifikuotų instruktorių Reinio Rutkio ir Egils Collenkopfs parodomąsias ir mokomasias programas. Dalyvių bei žiūrovų taip pat lauks pusryčiai, pietūs, soti vakarienė, gėrimai bei pramogos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Visa tai įeina į renginio kainą.

Visus susidomėjusius kviečiame atvykti į renginį su šeimomis, nes nuobodu tikrai nebus.

REGISTRACIJA Į VARŽYBAS
Visi norintys dalyvauti varžybose turi ne vėliau kaip iki 2007 birželio 8 d. užsiregistruoti: el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu +370 612 52794 bei sumokėti 70 Lt dydžio dalyvio mokestį, pervedant jį į “Flyfishing.lt” sąskaitą.
Duomenys, būtini varžybų mokesčio pervedimui:
Saskaitos Nr. LT247290000000700998
Gavėjas: Flyfishing.lt
Įmonės/gavėjo kodas: 300103868
Paskirtis: VISION TAURĖ 2007, dalyvio mokestis

PASTABA: Dalyvių skaičius varžybose yra ribojamas. Varžytis yra kviečiami pirmieji 40 užsiregistravusių dalyvių.

ŽIŪROVŲ REGISTRACIJA
Būtume dėkingi, jei ir žiūrovai iki 2007 birželio 8d. užsiregistruotų el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu +370 612 52794.
Užsiregistravus kainą žiūrovui – 35 Lt.
Iš anksto neužsiregistravus – 50 Lt.
Žiūrovai dalyvio mokestį galės sumokėti vietoje.
Vaikams iki 16 metų dalyvavimas renginyje nemokamas.

Visus spaudos atstovus, norinčius registruotis varžybose, prašome registruotis el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu Nr. +370 612 52794