2006 12 08-10
Penktadienį vakare, po darbų, pajudėjom link pajūrio, tiksliau į Klaipėdą. Tikslas - plekšnių žūklė nuo kranto. Išvažiavom gan vėlokai ir vietoje buvom apie 11 valandą vakaro.

Sutikom ten jau senokai žvejojantį Akinį ir nieko nelaukdami pradėjom žūklę. Tiesa, sąlygos buvo nepalankios žūklei: stiprokas vėjas, nemažos bangos, todėl kibimo praktiškai nesimatė. Bet greitai radom užsiėmimą, užmeti meškerę ir eini rinkt gintarų, kuriuos jūra gan dosniai metė į krantą. Paskui ištrauki plekšnę, vėl užmeti ir taip toliau. Bet kibimas ne itin aktyvus, nors buvo ir kad 3 plekšnės vienu metu užkimba, o viena pasitaikė iš vis solidaus dydžio. Taip pražvejojom iki 2:30 val. nakties ir nutarėm važiuot pailsėt, nes ryte laukė kiti žvejybiniai planai. Nakčiai mus maloniai priėmė Akiniai ir jo šeimininkas šeškas Bandis, nuo kurio sunku savo laimikį paslėpt. O jei neranda, tai ir į pirštą gerokai krimstelį - rodyk kur paslėpei žuvį!

Taigi, rytas netruko ateit ir pajudam link Minijos ties Sakučiais. Saulė mus pasitinka visu gražumu, nuotaika nebloga. Atvažiavę, susiduriam su šiokiu tokiu nepatogumu - laisvų ir patogių vietų nedaug, todėl sėdam kur randam kažką panašaus ir pradedam žūklę. Žuvis pradeda kibt tik pajaukinus. Ant dzikelio ar tešlos kimba mažos kuojos ir smulkūs plakiai, neretai ir ešeriukai, o kukurūzu domisi visai neprastos kuojos. Man nelabai sekėsi - neradau tinkamo žvejybos būdo, atitinkančio esamas žūklės sąlygas, o ir nuovargis darė savo. Tačiau žuvis tikrai kibo neblogai ir savo norma prisigaudyti tikrai galima. Vienu žodžiu, nors ir pavargom, bet laiką praleidom gerai. Ko gero, gal tai tikrai jau paskutinė šio sezono žūklė plūdine meškere, nors ką gali žinot....

Balčius


Komentarai