2006-11-26
Ankstyvas sekmadienio rytas ir mes vėl pakeliui link pamėgto Dzūkijos ežero. Kelionė neilga - apie pusvalandis nuo mūsų gimto miesto. Šįkart ekipaže Žuvinas, Igariokas ir aišku aš. Nuotaikos visų labai geros, oro sąlygos irgi gan neblogos. Štai mes jau ant ežero kranto, ilgai nelaukę stumiam valtis į vandenį ir pirmyn.................

Šį kart smulkmenų neaprašinėsiu - viską pamatysit nuotraukose, nesinori kartotis kaip ta lydeka griebė masalą, kaip kita, kokios įspūdingos kovos buvo (o jų tikrai buvo) ir t.t.
Rezultatas neprastas. Igariokas sugavo 2 plėšrūnes -1,1 ir 2,5kg, o dar viena, apie kilogramą, nusipurtė visai netoli valties. Žuvinas ištraukė vieną apie kilogramo margašonę ir viena taip pat nusipurtė. Man šį kart sekėsi kiek geriau, nors lydekų skaičiumi kolegų labai ir neaplenkiau. ištraukiau tris, kurių didžiausia svėrė 4,4 kg, antroji - 1,6 kg ir viena puskilinė nelegalė gyvena toliau.
Visos lydekaitės sugautos ant guminukų, kibimai labai reti, bet lydekos masalus ragavo visą dieną. Plėšrūnės kaip ir praeitą savaitgalį apkibę dėlėm, todėl galima daryti išvadas, kad didysis jų pakilimas dar priešaky.
Tai tokia ta mūsų išvyka ir esu garantuotas, kad ji tikrai ne paskutinė, bent jau pagal sinoptikų prognozes.

Dzūkeliz


Komentarai