Kaunas 2005-12-05

Vos kelios dienos, kaip Kaune atsidarė viena didžiausių, nepabijosiu šito žodžio, parduotuvių Lietuvoje. Tai garsios “Salmo” firmos salonas. Jos padalinys Kaune ir atidarė šią parduotuvę garsiu ”SALMO” pavadinimu. Parduotuvę galima rasti Kaune, Jonavos g. 254 prie gražiosios Neries upės. Dirba ši parduotuvė tikrai geru laiku. Kasdien 9-19 val. ir šeštadienį 9-17 val. Netrūksta ir atrakcijų apsiperkant šioje parduotuvėje. Žvejai pirkdami gauna po kažkokią dovanėlę. Taip pat noriu priminti, kad skubėkite aplankyti šią parduotuvę iki savaitgalio, nes pirkdami ne tik gausite dovanų, bet tuo pačiu galėsite dalyvauti didžiajame žaidime, kuris numatomas šeštadienį apie pietus.

Jūsų nupirktų prekių čekis ir dalyvaus žaidime. Be aibės būsimų prizų numatomas pagrindinis laimėjimas. Juo bus amerikiečių firmos echolotas “CUDA-128”, kainuojantis ne vieną šimtinę šlamančių.

Besilankant parduotuvėje tikrai matėsi, kad šeimininkai numatė praktiškai viską. Tai labai gera geografinė vieta, mašinų parkavimas, kuris nesudaro jokių keblumų iš bet kur atvykusiems. O prekių, prekių kokia gausa, įvairovė! Nesiimu tiksliai pasakyti, kiek jų ten mano akys matė, bet bent už keletą tūkstančių jų pavadinimų tai tikrai galiu garantuoti. Geras išdėstymas, patogus priėjimas, taip pat sudaro patogumą. Erdvė, kurį pajunti tik įžengęs į dar dažais kvepiantį žvejų saloną.

Tikrai viskas maloniai stebina ir džiugina akį. Padirbėta šauniai ir iš peties. Žvejus aptarnauja 2-3 žmonių kolektyvas. Tai savo srities specialistai. Vos už keleto metrų įsikūręs ir ričių bei kotų remonto priėmimo kambarys. Galima per minutę išsikviesti konsultantą, kuris jums protingai patars renkantis perkant vieną ar kitą prekę. Tik žmogus - praktikas gali patarti manau iš esmės ką geriau pirkti vienu ar kitu atveju.
Praėjo nemažai laiko, kol akys apsiprato su tuo malonumu, kurį mums pateikė ”SALMO” firma. Nei kiek nenoriu išgirti ar sumenkinti, o sakau - tai reikia pamatyti savo akimis. Ir esu tvirtai įsitikinęs, kad šis gigantas atėjo į Lietuvą ilgam laikui. Tai ne šiaip kokia parduotuvė. Tai didžioji žvejų Meka, į kurią gali ateiti, pamatyti ir nusipirkti. Čia yra laukiami visi, didis ir mažas, vyras ar moteris. Ir nesvarbu, ką jūs pirksite – auksine avižėlę ar galingą „Brigą“.
Ateikite, pirkite nieko nelaukę ir atminkite, kad čia jūs visada esate laukiami.

Sigutis