1. Berkley Powerbait Ripple Shad
Ripple Shad gimunukų forma buvo specialiai kurta Europos spiningavimo profesionalų užsakymu šio regiono vandenims. Puikiai tinka starkiams, lydekoms ir ešeriams. Dėl savo formos guminukas gali būti naudojamas tiek horizontaliam, tiek vertikaliam džigavimui.

 

2. Westin MonsterTeez Rigged n' Ready 250 mm
Tai itin didelis ir plūdrus guminukas labai didelėms lydekoms vilioti. Guminuko viduje iš karto įlietas puikiai subalansuotas galvakablis su dviem trišakiais kabliais. Kad metimo metu už valo neužsimestų galinis trišakis, viduje įmontuotas magnetas, kuris pritraukia kablius prie guminuko kūno.

3. Hart Absolut Eel
Šis guminukas komplektuojamas su specialios formos galvakabliu ir uodegos vizginimu bei sukimusi ratu puikiai imituoja nedidelį unguriuką. Šis guminukas puikiai pasiteisina ne tik jūroje, tačiau ir gėluose giliuose vandenyse.

4. DAM Effzett Longhorn
Šis guminukas specialiai sukurtas starkių žūklei. Plona masalo forma ir išskirtinis judėjimas po vandeniu suvilios starkį bet kokiame gylyje. Guminukai gaminami 10 spalvų.

5. Strike Pro Pig Shad
Šio guminuko pirmtakas - legendinis Strike Pro džerkas The Pig. Šis guminukas išsiskiria savo įnirtingu galvos kratymu jį traukiant - plėšrūnei tai asocijuojasi su sužeista žuvele.

6. Megastrike UV Softbaits
Inovatyvi masalų gamintoja Megastrike išplėtė savo guminukų gamą ultravioletiniais dažais dažytų masalų serija. Šie guminukai puikiai tinka spiningavimui giliuose vandenyse arba švintant ar temstant, kai po vandeniu nedaug šviesos.

7. Ecogear Power Worm Grass Minnow
Ecogear Grass Minnow - vieni populiariausų masalų tarp Japonijos spiningautojų. Dėl ypatingos formos šis guminukas pasižymi vizginančiu plaukimu. Gumunukai gaminami 4 dydžių ir 36 skirtingų spalvų.

8. Storm Rip Shad
Patys gamintoja šį masalą išdidžiai vadina pagrindimių šių metų masalu visoms lydekoms, nes jį testuojant daugelio šalių vandenyse buvo pasiekti stulbinantys rezultatai. Guminuko viduje įmontuota metalinė detalė skleidžia garsų barškėjimą, o pakietinti šonkauliai ir sangri uodega - agresyvią vibraciją.