Straipsnių komentarai,mintys.....

Komentuokite perskaitytus straipsnius
SIGUTIS

Re: Straipsnių komentarai,mintys.....

Post by SIGUTIS » Fri Jun 21, 2013 1:03 pm

Balcius35 wrote:Teisybes yra kazkiek... nes ne visi pas mumis tokie turtyngi, kad galetu sau leist tokia prabangia zukle... todel ir skaiciuoja, kad bent kazkiek apsimoketu visa ta pramoga. Man dar vis tik tikrai nesuprantamas tas "vienos zukles sugavimo norma" nesamone mano galva, reiktu vistik kad butu paros sugavimo norma .
Esam kalbėję kaž kada ta tema todėl kuo puikiausiai suprantu tavo mintis (+) Bet tas išplaukimas į jūrą ir tas apsimoka ar ne - padėję ranką ant širdies juk visi sutikime, kad žuvį žvejoti n-i-e-k-a-d-a neapsimokės todėl geriau ją pirkti, bet juk pati žvejyba yra tik dalis tos visumos dėl ko į ją vykstame (H-)
Kas palygins kainą dešimties vyrų išplaukimo į jūr ir vieno žvejo atvykimą automobiliu iš Vilniaus į Mingę ar Skirvytę (?) Visur pinigai, pinigai, o kada galima bus leisti žvejybai kiek nori tada ir kilogramų didinimas bus nebeaktuali tema - klausimas (h) Šiai dienai atrodome iš šalies kaip alkanų armija.Suprantama, kad tai taikoma ne visiem, ir ne visais atvejais todėl nesusireikšminkime :H

Scorpas

Post by Scorpas » Fri Jun 21, 2013 1:27 pm

Pabandykite apytiksliai suskaičiuoti už kokią sumą turite žvejybinės įrangos, pridėkite transporto, leidimų, licencijų ir kitas išlaidas susijusias su žvejybom ir gausis... hmmm, kad už tą susidariusią nemenką sumelę vos ne kiekvieną savaitgalį galėtimėt su šeima valgyti skaniai paruoštą nekaulėtą žuvį kokiame nors geresniame restorane. :P Bet juk daugumas žvejų tikiuosi ne tam išleido pinigus, kad kuo daugiau pagautų žuvies, o tam, kad gražiai ir turiningai praleistų laisvalaikį prie ežero, upės ar jūros pažystamų draugų kompanijoje. :V
Man patiko vienoje Maximos parduotuvėje nugirstas vyro atsakymas žmonai į tai, kad jis per brangią rūkytą mėsą dedasi į krepšį: - Aš tam ir sunkiai dirbu, kad galėčiau skaniai pavalgyti.:D Taigis, kiekvienam savo... :)

ignelis

Post by ignelis » Fri Jun 21, 2013 1:28 pm

Leidimo isigijimo į jura data? Kažko nesupratau... Nėra tokių leidimu, čia ne licenzine zukle. Ir nieko čia daugiau neprigalvosi.

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Sat Jun 22, 2013 7:24 am

Scorpas wrote: Man patiko vienoje Maximos parduotuvėje nugirstas vyro atsakymas žmonai į tai, kad jis per brangią rūkytą mėsą dedasi į krepšį: - Aš tam ir sunkiai dirbu, kad galėčiau skaniai pavalgyti.:D Taigis, kiekvienam savo... :)
kvailas tas vyras.Pirma-kad sunkiai dirba,nes galima dirbt nesunkiai :-] ,o antra-kad mesa perka uz brangiai maximoj.Matyt todel ir dirba sunkiai, kad maximoj isdidziai pirkt :D :D

TIX

Post by TIX » Mon Sep 02, 2013 7:28 pm

Arunasbaze wrote:kvailas tas vyras.Pirma-kad sunkiai dirba,nes galima dirbt nesunkiai :-] ,o antra-kad mesa perka uz brangiai maximoj.Matyt todel ir dirba sunkiai, kad maximoj isdidziai pirkt :D :D
Nesumeluosiu sakydamas, kad po 8'tos knygos ir 4'to web seminaro apie finansų valdymą ir "teisingą" pinigų "priežiūrą" irgi bevelyčiau galvoti taip kaip jūs, bet vis dar SUNKIAI dirbu su viltimi kad kažkada rasiu kas tą patį darbą padarys geriau už mane, nes klientas moka tik už GERAI padarytą darbą, o kaip liaudies išmintis byloja "samdyts proto netur..."
O įsukti tokias apsukas, kurios "atleistų" darbuotojų klaidas - reikia laiko. Todėl - KOL KAS suprantu ir palaikau sunkiai dirbančius...

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Mon Sep 02, 2013 9:17 pm

tai ir VALIO! :-]

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Fri Nov 08, 2013 4:02 pm

Image

Jei kam įdomu noriu tik įmesti tokią trumpą informaciją. Kauno ŽD nauju vadu išrinktas Ričardas Kaziūnas.

Image

Antras momentas, Kauno rajono vandenys palikti draugijai todėl leidimai išduodami ten, o upės atiduotos bendron jurisdikcijon ir norint jose žvejoti jau reikėtų rūpintis leidimais ne per draugiją, o per atitinkamas kitas platinimui skirtas vietas (h)

SIGUTIS
žvejoklių žvejoklis

Post by SIGUTIS » Sat Nov 28, 2015 9:38 am

2016metų Sensas katalogas (H-)

Image

http://asp.zone-secure.net/v2/indexPop. ... 295&lng=fr

Gero skaitymo - studijavimo (h)
Image

Žveju ne tampama, o gimstama....

AZY
naujas žvejoklis

Post by AZY » Sat Nov 28, 2015 9:02 pm

Beveik tuo pačiu metu - ir RIVE katalogas:
http://rive-france.com/images/catalogue-2016.pdf

Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Post by Balcius35 » Fri Dec 04, 2015 4:45 pm

Emmmm mieli žvejai....tautiečiai... iškilo toks klausimas, pastebėjimas ir tt... Skaitau naujai redaguotas taisyklės, ir pastebiu.... nebėra draudimo pavasari ar bet kada žvejoti otus, starkio leistinas dydis sumažėjo 1cm iki 45cm, kai kurių žuvų dydžai taip pat psikeitė...ir svarbiausia.... nebėra draudimo žvejoti gyva žuvele nuo sausio1.... a čia aš nesugebu pamatyt, ar čia iš tikro taip??????? Nors perskaičiau dabar jau kokius 10 kartų... būna, kaip sakoma, kad ne visi akli mato, bet... a? :)
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

Post Reply