Straipsnių komentarai,mintys.....

Komentuokite perskaitytus straipsnius
Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Re: Straipsniu komentarai,mintys.....

Post by Balcius35 » Wed Feb 13, 2013 8:06 am

Radau patc.. :)
III. LIMITUOTOS ŽVEJYBOS VANDENS TELKINIUOSE, KURIUOSE MĖGĖJŲ ŽVEJYBA RIBOJAMA, REGULIAVIMO PRIEMONĖS IR SĄLYGOS
5. Limituotos žvejybos reguliavimo priemonės ir sąlygos Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose.
Žvejoti leidžiama ištisus metus, laikantis Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių reikalavimų. Išduodamos žvejo mėgėjo kortelės parai, savaitei (7 d.) arba mėnesiui (30 d.).
Vienos žvejybos metu leidžiama sugauti ne daugiau kaip 7 kg bendro svorio žuvų.
4
Nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. visus sugautus karšius privaloma nedelsiant paleisti atgal į vandens telkinį.

Tik Alis sistemoje lyg nepavyksta tos tokios korteles ishsijamti, kahzkokiu navarotu lyg reikia...

Cia visas kam idomu.. http://www.am.lt/VI/files/File/Darbotva ... tvarka.pdf
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

ogis

Post by ogis » Wed Feb 13, 2013 7:25 pm

Perlo terminale nusipirksi ta leidima (+) (y) :H .

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Thu Feb 14, 2013 7:32 am

Potemio pavadinime pirmam žodyje klaida - paskutinė raidė turi būti su nosine "ų" (r) (h)

Arunasbaze

Re: Straipsnių komentarai,mintys.....

Post by Arunasbaze » Thu Feb 14, 2013 8:41 am

ir man uzkliuvo dar tas zodis "meGEJU" :D :-]

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Thu Feb 14, 2013 12:09 pm

Kad jau prakalbome apie rašybą tai noriu išsakyti dar keletą minčių. Aš kaip ir daugumas rašančiųjų darau aibes klaidų nors ir kaip kartais besistengčiau nes nesu išprusęs (-) Rašau pagal savo išsilavinimą ir gabumus tačiau kartais akis labai bado tokie dalykai kaip pusė parašyto žodžio arba kaip kad Arūnas minėjo žodis su puse mažųjų ir didžiųjų raidelių (wow) .Dar viena bėda tai tikrinių daiktavardžių rašymas iš mažosios raidės (r) Nepykite rašantieji, bet kada tenka skaityti upių, miestų, vardų, pavardžių pavadinimus, parašytus iš mažosios raidės - nu atleiskite, ponai, bet čia išsilavinimo didelio tikrai nereikia (r) O ką galvoja rašantis apie žodžius Tėvynė, Lietuva kada rašo iš mažosios raidelės, aš iš viso nesuprantu :O :O :O Malonu, džiugu ir pagirtina, kad potemiai, kiti svarbesni dalykai tvarkingai rašomi šiame žvejų saite (+) Žodžiu, reikėtų parašius pasižiūrėti savo "kūrybą", ją pakoreguoti ir tada jau kelti viešam skaitymui (H-) Nuo to laimėsime mes visi (y) Mokame naudotis kompiuteriais, valdome automobilius, laivus, statome namus tai ir čia pasistenkime.................. na nors truputėlį (h)

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Thu Jun 20, 2013 3:46 pm

Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Post by Balcius35 » Fri Jun 21, 2013 9:27 am

Teisybes yra kazkiek... nes ne visi pas mumis tokie turtyngi, kad galetu sau leist tokia prabangia zukle... todel ir skaiciuoja, kad bent kazkiek apsimoketu visa ta pramoga. Man dar vis tik tikrai nesuprantamas tas "vienos zukles sugavimo norma" nesamone mano galva, reiktu vistik kad butu paros sugavimo norma .
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Fri Jun 21, 2013 9:55 am

SIGUTIS wrote:http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/15-kil ... d=61668261

Amžinai alkanas ir nedaėdęs (wow)
komentuoja ir labiausia nepatenkinti tie,kuriems ta menkiu zukle iki lemputes :-] :D

ignelis

Post by ignelis » Fri Jun 21, 2013 12:23 pm

Balcius35 wrote:Teisybes yra kazkiek... nes ne visi pas mumis tokie turtyngi, kad galetu sau leist tokia prabangia zukle... todel ir skaiciuoja, kad bent kazkiek apsimoketu visa ta pramoga. Man dar vis tik tikrai nesuprantamas tas "vienos zukles sugavimo norma" nesamone mano galva, reiktu vistik kad butu paros sugavimo norma .
Juroj ir as sutiksciau didinti iki 20kg drasiai, nes jura yra jura.., o tu plaukianciu trupineliai. O dėl to "per para" ir "per žūkle" tai kaip siulytum inspektoriui nustatyti, kelinta para zvejys ant kranto?

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Fri Jun 21, 2013 12:55 pm

Manau pagal leidimo - išpirkimo datą, laiką (vienas iš variantų), o dėl kitų reiktų pagalvoti (H-)

Post Reply