Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Komentuokite perskaitytus straipsnius
User avatar
Scorpas
nepailstantis žvejoklis
Posts: 2922
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:32 pm
Location: Trakai

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by Scorpas » Wed Nov 04, 2015 2:21 pm

Žvejys žvejui - brolis, bičiulis, draugas!

User avatar
SIGUTIS
žvejoklių žvejoklis
Posts: 7517
Joined: Wed Aug 11, 2004 4:44 pm
Location: Kaunas

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by SIGUTIS » Fri Nov 06, 2015 7:28 am

Sveikinu Ž.Alvydą kaip pradininką,pionierių minant takus šioje srityje (H-) Manau studentų augančios kartos studijuodamos ir vėliau prisimins šį šaunų dėstytoją bei gerus jo darbus vardan jų paties labo (+) (y)

Image

Imagehttps://www.facebook.com/SALMO-Kaunas-1 ... page_panel
Last edited by SIGUTIS on Fri Nov 06, 2015 7:38 am, edited 1 time in total.
Image

Žveju ne tampama, o gimstama....

User avatar
Balcius35
nepailstantis žvejoklis
Posts: 2631
Joined: Fri Aug 06, 2004 3:26 pm
Location: Siauliai

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by Balcius35 » Fri Nov 06, 2015 7:37 am

Scorpas wrote:Dar vienas taisyklių pakeitimas: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct ... a96c765ff4 :)

Emmm, biški kyla klausimų... idomu, kai žvejoji iš judančios valties, galima tipo tik 2 meškeres, na čia aš suprantu velkiavimą... bet jei aš pastatau 3 skritulius ir velkiauju, gaunasi, kad mano įrankių 4 vnt... kaži kaip čia traktuosis :)
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

User avatar
upa
aktyvus žvejoklis
Posts: 841
Joined: Sun Feb 19, 2006 9:25 pm
Location: Davainiskes prie ezero

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by upa » Sat Nov 07, 2015 8:22 am

Traktuos kaip negera zmogena tikriausiai ir bandys nubaust :-]

:S
Hummingbird helix10 DI / helix 10 GPS
Minn kota riptide sp I pilot ☆ link
Minn kota as360
Mercury 4 HP

:S

User avatar
SIGUTIS
žvejoklių žvejoklis
Posts: 7517
Joined: Wed Aug 11, 2004 4:44 pm
Location: Kaunas

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by SIGUTIS » Sat Nov 28, 2015 7:54 am

Manau kai kam bus įdomu sužinoti (H-)

LSŽKL konferencija.

Sveiki, tiems kas dar nieko nežino, tai vakar Kėdainiuose įvyko LSŽKL plūdinės ir poledinės žūklės konferencija. Iš 14 lygos klubų dalyvavo 10, todėl pagal įstatus konferencija laikoma įvykusia.
Joje pagal dienotvarkę buvo aptarti praėję poledinės ir plūdinės žūklės sezonai. Netrūko įsikarščiavusių pasisakymų, ypač dėl Pasaulio poledinės čempionato...
Finansinėje ataskaitoje Arimantas Cironka pateikė skaičius dėl praėjusio sezono. Įdomiausia tai, kad poledinės žūklės čempionate išleista 4866 eurai, o vasaros Europos čempionate kur į vandenį sumetama penkis kart daugiau jaukų ir gyvų masalų išleista tik 5407 eurai. Peršasi išvada, kad važiuojant į poledinės žūklės čempionatus nėra taupoma, nors tikrai būtų galima tai padaryti
Poledinės žūklės sezonui esant ant nosies, pagal finansinę ataskaitą Lifosos klubas dar nesusimokėjęs už praėjusį sezoną...
Žodžiu daug balagano kuris pagaliau buvo nutrauktas priėjus vienos išvados panaikinti, išregistruoti lygą ir sukurti atskiras poledinės ir plūdinės žūklės asociacijas. Kitą ketvirtadienį vėl bus šaukiama konferencija, kurioje susirinkę Lietuvos klubai tvirtins parengtus įstatus ir išsirinks naujos asociacijos pirmininkus(prezidentus) bei visą tarybą. Bus atidarytos naujos banko sąskaitos, paskirtas finansininkas joms tvarkyti ir t.t.
Žodžiu susikūrus atskiroms asociacijoms išliks didesnis skaidrumas, bus sukurtas internetinis puslapis kuriame galėsime rasti visą informaciją apie artėjančias varžybas, rezultatus, vadovų kontaktus, startinius mokesčius, varžybų vietas ir t.t.
Nebeliks klausimų kas už ką atsakingas ir kur ieškoti informacijos.

Pastaba: šaltinis http://www.pyla.lt/index.php?option=com ... 4&id=12056
Image

Žveju ne tampama, o gimstama....

User avatar
SIGUTIS
žvejoklių žvejoklis
Posts: 7517
Joined: Wed Aug 11, 2004 4:44 pm
Location: Kaunas

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by SIGUTIS » Fri Dec 11, 2015 7:11 am

http://melynasisvingis.lt/index.php/pet ... -naujienos

Gal ir gera žinia jei................... tik bus laikomasi ir įgyvendinta (h)
Image

Žveju ne tampama, o gimstama....

User avatar
saugus
nepailstantis žvejoklis
Posts: 2331
Joined: Mon Aug 09, 2004 7:02 pm
Location: Vilnius

Re: Straipsniai, pranešimai, trumpi aprašymai..

Post by saugus » Tue Feb 07, 2017 8:24 pm

Apie senąjį zvejuką...

" Klaipėdietis Ignas Luotė gali džiaugtis ypatingu laimikiu – Baltijos jūroje vyras ištraukė net 16,4 kilogramų sveriančią lašišą. Kaip sakė Ignas, lašišas Baltijos jūroje velkiauja jau ketvirti metai. "Iki šiol didžiausia pagauta lašiša svėrė 15 kg. Praėjusį sekmadienį išplaukėme po pietų, oras buvo puikus. Tik pradėjus žvejybą pradėjo kibti žuvys, bet nedidelės – 4-5 kilogramų svorio. Jas mes paleidome", – pasakojo Ignas. Vakarėjant žvejai pasuko kranto link. Kaip tik tuo metu užkibo dvi didelės žuvys. "Viena, deja, paspruko, na, o su kita pasigalinėjau 40 minučių, bet pavyko ištraukti", – įspūdžiais dalijosi Ignas. Anot jo, tai kol kas didžiausia pagauta lašiša Baltijos jūroje. Lašišą vyras pagavo naudodamas 15 cm vokišką blizgę. Pasiteiravus, ar tokia žuvis iš Baltijos jūros dar yra tinkama valgyti, žvejas tikino, kad jos kokybė yra gera. "Šiek tiek išpūstas burbulas, kad Baltijos jūros žuvys yra nuodingos. Jos yra 100 kartų geresnės, nei mėsa ir kiti produktai mūsų parduotuvėse", – tikino I. Luotė. Buvo beveik išnykusi Dar prieš kelis dešimtmečius lašiša buvo įrašyta į Lietuvos raudonąją knygą. Tačiau intensyvūs šių žuvų išteklių atkūrimo darbai ir sėkmingos aplinkosauginės akcijos leido vėl sugrąžinti šias puikias žuvis į mūsų upes. Nuo senovės į Lietuvos upes iš Baltijos jūros neršti plaukiančios lašišos buvo atsidūrusios ties išnykimo riba. Tačiau nuo 1998 metų Lietuvoje pradėjus įgyvendinti programą "Lašiša", pagal kurią į mūsų upes buvo leidžiamos veislynuose paaugintos lašišos, padėtis pasikeitė į gerąją pusę, jų populiacija Lietuvoje ženkliai išaugo. 2002 metais Lietuvos upėse šių lašišų jauniklių gyveno apie 4 tūkstančius, o 2008 metais – jau 33 tūkstančiai. Pagrindinės upės, kur gyvena lašišos – Žeimena ir Neris. Pastarojoje lašišų galima rasti iki pat sienos su Baltarusija. Sparčiai didėjant lašišų populiacijai, pernai jos buvo išbrauktos iš saugomų žuvų sąrašo. Tiesa, ir dabar jų žvejyba limituota. Jos gali būti gaudomos tik tam tikrose, nustatytose upių atkarpose." (L.rytas)
...aha, tai po pirma...

donatasjuraitis9
naujas žvejoklis
Posts: 1
Joined: Mon Dec 21, 2020 11:20 am
Contact:

Re:

Post by donatasjuraitis9 » Mon Dec 21, 2020 11:23 am

SIGUTIS wrote:
Sat Apr 18, 2009 5:08 pm
Nu jo mūsų kaimas "sublizgėjo" pilna žodžio prasme :-]

Žemės ūkio universiteto miestelis virto mūšio lauku (546)
Nerijus Povilaitis
2009-04-02 20:38
Kauno pakraštyje, Lietuvos Žemės ūkio universiteto (LŽŪU) miestelyje, verda aistros ir liejasi kraujas. Studentai tikina, kad juos beveik mėnuo terorizuoja vietos jaunuolių gauja, kurioje aktyviai veikia policijos pareigūno sūnus.

Image

Ramų studentų gyvenimą sujaukė paauglių gauja. A.Barzdžius

LŽŪU studentai pastaruoju metu ėmė ginkluotis, organizuojamas savigynos būrys, naktimis patruliuosiantis universiteto miestelio teritorijoje.

„Siautėja 15-18 metų vietos jaunuolių gauja, dalis jų mokosi vietos Ugnės Karvelis gimnazijoje. Jie buriasi į grupes, vakarais užpuldinėja studentus. Praėjusį savaitgalį apie 20-ies jaunuolių gauja užpuolė neįgalų pirmakursį, jį mušė, pargriovę spardė, atėmė telefoną“, - lrytas.lt sakė LŽŪU studentų atstovybės prezidentė Živilė Vyštartaitė.

Pasak jos, neramumai prasidėjo maždaug prieš mėnesį, kai nuo studentų automobilių masiškai pradėtos lupinėti apdailos detalės. Neapsikentę vagysčių protrūkio, automobilių savininkai ėmė budėti prie bendrabučių langų, stebėti aplinką.

„Pastebėję įtartinus jaunuolius, kurie buvo su juodais gobtuvais, studentais bandė nuvyti nuo automobilių. Tuomet tie 16-mečiai supyko, kad jiems neleidžiama „darbuotis“ - nuo to viskas ir prasidėjo. Vakarais gaujos nepilnamečių muša studentus, merginos apiplėšinėjamos net dienos metu“, - sakė LŽŪU studentų atstovybės vadovė.

Talžė neįgalų pirmakursį

Nepilnamečių užpuldinėjamų studentų kantrybės taurę perpildė praėjusį savaitgalį įvykdytas nusikaltimas. LŽŪU miestelio parke gauja užpuolė ir žiauriai sumušė kojos neturintį pirmakursį.

„Jis ėjo su draugu, netoliese stovėjo apie 20 jaunuolių grupė. Studentus ėmė sekti du jaunuoliai, vienas jų išsitraukė ginklą ir įrėmęs į galvą liepė nejudėti, tuo metu kitas puolė spardyti neįgalų pirmakursį. Jam nugriuvus ant žemės buvo pagrobtas telefonas, pribėgo visa likusi 15-16 metų amžiaus paauglių šutvė. Gerai, kad tuo metu pro šalį ėję praeiviai ėmė šaukti, nes kitaip neaišku, kuo viskas galėjo pasibaigti“, - pasakojo studentų atstovai.

Gaujoje - policininko sūnus?

Tarp LŽŪU studentų ir darbuotojų jau kuris laikas sklando kalbos, kad vietos policija neįstengia sutramdyti siautėjančių nepilnamečių, nes vienas gaujos lyderių yra policijos pareigūno sūnus. Neva dėl to, nepilnamečiai atvirai tyčiojasi, giriasi turintys įtakingų draugų policijoje, grasina susidorojimu.

Lrytas.lt žiniomis, U.Karvelis gimnazijoje išties mokosi LŽŪU teritoriją aptarnaujančios Noreikiškių policijos nuovados pareigūno sūnus. Pasak gimnazijos direktoriaus Romanso Valio, šis dešimtokas balansuoja ant pašalinimo ribos - jam liepta artimiausiu metu likviduoti susidariusias mokslo skolas.

„Jis nelankė mokyklos, valkatavo, todėl ne kartą su juo pačiu šnekėjome, kvietėme tėvą. Jie pažadėjo viską susitvarkyti, bet turbūt nieko taip ir nesusitvarkė. Jis giriasi, kad yra policininko sūnus, kad mes jam nieko nepadarysime“, - atviravo gimnazijos direktorius R.Valys.

Ar studentus puldinėjančių, apdailos detalės nuo automobilių vagiančių vietos jaunuolių gaujoje išties yra ir policininko sūnus, U.Karvelis gimnazijos direktorius sakė tiksliai nežinantis. Anot pedagogo, siautėjančioje grupėje esama tiek gimnazistų, tiek ir šią mokymo įstaigą baigusių jaunuolių.

Seniūnę ištiko šokas

Akademijos seniūnijos seniūnė Dovilė Valentaitė, sakė apie siautėjančią nepilnamečių gaują sužinojusi tik šiandien, susitikimo su studentų atstovais metu.

„Mane ištiko šokas. Vienintelis dalykas, ką galvoju - kreiptis į Kauno rajono policijos komisariato viršininką. Ko gero, tai vienintelis kelias, nes su mūsų policijos nuovada jau kuris laikas nerandu bendros kalbos. Manau, kad jie galėjo mane įspėti apie tai, kas vyksta“, - svarstė D.Valentaitė.

Pasak seniūnės, tai ką ji išgirdo iš studentų, nesuvokiama sveiku protu. Anot jos, į policiją naktį paskambinusi, apie įtartinus asmenis slampinėjančius prie automobilių pranešusi studentė sulaukė policijos budėtojo pasiūlymo išsimiegoti.

„Studentai pradėjo išsiiminėti leidimus ginklams ir nešiotis ginklus. Ar jūs suprantate, apie ką kalbama? Man yra baisu, kad tie protingi, studijuojantys žmonės begindami save gali sau gyvenimą susigadinti“, - sakė Akademijos seniūnė D.Valentaitė.

Policija žada imtis veiksmų

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato laikinasis vadovas Darius Žukauskas lrytas.lt sakė, kad incidentai LŽŪU miestelyje bus kruopščiai ištirti.

„Kauno rajono policijos komisariato vadovui duotas nurodymas susitikti su studentais ir išsiaiškinti, kaip viskas vyksta iš tikrųjų. Mes iš savo pusės padarysime viską, kad studentai jaustųsi saugūs, nes jie yra mūsų ateitis“, - sakė D.Žukauskas.

Kalbama, kad LŽŪU miestelyje įvykdytų nusikaltimų tyrimą iš vietos policijos artimiausiu metu turėtų perimti Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Gali būti, kad dėl netinkamo pareigų atlikimo policijoje bus pradėtas tarnybinis patikrinimas.

P.S.Gerą kartą auginameImage
Ačiū Jums už šį straipsnį.

lukas96
naujas žvejoklis
Posts: 1
Joined: Mon Jan 18, 2021 2:32 pm
Contact:

Re:

Post by lukas96 » Mon Jan 18, 2021 2:34 pm

SIGUTIS wrote:
Sat Apr 18, 2009 5:08 pm
Nu jo mūsų kaimas "sublizgėjo" pilna žodžio prasme :-]

Žemės ūkio universiteto miestelis virto mūšio lauku (546)
Nerijus Povilaitis
2009-04-02 20:38
Kauno pakraštyje, Lietuvos Žemės ūkio universiteto (LŽŪU) miestelyje, verda aistros ir liejasi kraujas. Studentai tikina, kad juos beveik mėnuo terorizuoja vietos jaunuolių gauja, kurioje aktyviai veikia policijos pareigūno sūnus.

Image

Ramų studentų gyvenimą sujaukė paauglių gauja. A.Barzdžius

LŽŪU studentai pastaruoju metu ėmė ginkluotis, organizuojamas savigynos būrys, naktimis patruliuosiantis universiteto miestelio teritorijoje.

„Siautėja 15-18 metų vietos jaunuolių gauja, dalis jų mokosi vietos Ugnės Karvelis gimnazijoje. Jie buriasi į grupes, vakarais užpuldinėja studentus. Praėjusį savaitgalį apie 20-ies jaunuolių gauja užpuolė neįgalų pirmakursį, jį mušė, pargriovę spardė, atėmė telefoną“, - lrytas.lt sakė LŽŪU studentų atstovybės prezidentė Živilė Vyštartaitė.

Pasak jos, neramumai prasidėjo maždaug prieš mėnesį, kai nuo studentų automobilių masiškai pradėtos lupinėti apdailos detalės. Neapsikentę vagysčių protrūkio, automobilių savininkai ėmė budėti prie bendrabučių langų, stebėti aplinką.

„Pastebėję įtartinus jaunuolius, kurie buvo su juodais gobtuvais, studentais bandė nuvyti nuo automobilių. Tuomet tie 16-mečiai supyko, kad jiems neleidžiama „darbuotis“ - nuo to viskas ir prasidėjo. Vakarais gaujos nepilnamečių muša studentus, merginos apiplėšinėjamos net dienos metu“, - sakė LŽŪU studentų atstovybės vadovė.

Talžė neįgalų pirmakursį

Nepilnamečių užpuldinėjamų studentų kantrybės taurę perpildė praėjusį savaitgalį įvykdytas nusikaltimas. LŽŪU miestelio parke gauja užpuolė ir žiauriai sumušė kojos neturintį pirmakursį.

„Jis ėjo su draugu, netoliese stovėjo apie 20 jaunuolių grupė. Studentus ėmė sekti du jaunuoliai, vienas jų išsitraukė ginklą ir įrėmęs į galvą liepė nejudėti, tuo metu kitas puolė spardyti neįgalų pirmakursį. Jam nugriuvus ant žemės buvo pagrobtas telefonas, pribėgo visa likusi 15-16 metų amžiaus paauglių šutvė. Gerai, kad tuo metu pro šalį ėję praeiviai ėmė šaukti, nes kitaip neaišku, kuo viskas galėjo pasibaigti“, - pasakojo studentų atstovai.

Gaujoje - policininko sūnus?

Tarp LŽŪU studentų ir darbuotojų jau kuris laikas sklando kalbos, kad vietos policija neįstengia sutramdyti siautėjančių nepilnamečių, nes vienas gaujos lyderių yra policijos pareigūno sūnus. Neva dėl to, nepilnamečiai atvirai tyčiojasi, giriasi turintys įtakingų draugų policijoje, grasina susidorojimu.

Lrytas.lt žiniomis, U.Karvelis gimnazijoje išties mokosi LŽŪU teritoriją aptarnaujančios Noreikiškių policijos nuovados pareigūno sūnus. Pasak gimnazijos direktoriaus Romanso Valio, šis dešimtokas balansuoja ant pašalinimo ribos - jam liepta artimiausiu metu likviduoti susidariusias mokslo skolas.

„Jis nelankė mokyklos, valkatavo, todėl ne kartą su juo pačiu šnekėjome, kvietėme tėvą. Jie pažadėjo viską susitvarkyti, bet turbūt nieko taip ir nesusitvarkė. Jis giriasi, kad yra policininko sūnus, kad mes jam nieko nepadarysime“, - atviravo gimnazijos direktorius R.Valys.

Ar studentus puldinėjančių, apdailos detalės nuo automobilių vagiančių vietos jaunuolių gaujoje išties yra ir policininko sūnus, U.Karvelis gimnazijos direktorius sakė tiksliai nežinantis. Anot pedagogo, siautėjančioje grupėje esama tiek gimnazistų, tiek ir šią mokymo įstaigą baigusių jaunuolių.

Seniūnę ištiko šokas

Akademijos seniūnijos seniūnė Dovilė Valentaitė, sakė apie siautėjančią nepilnamečių gaują sužinojusi tik šiandien, susitikimo su studentų atstovais metu.

„Mane ištiko šokas. Vienintelis dalykas, ką galvoju - kreiptis į Kauno rajono policijos komisariato viršininką. Ko gero, tai vienintelis kelias, nes su mūsų policijos nuovada jau kuris laikas nerandu bendros kalbos. Manau, kad jie galėjo mane įspėti apie tai, kas vyksta“, - svarstė D.Valentaitė.

Pasak seniūnės, tai ką ji išgirdo iš studentų, nesuvokiama sveiku protu. Anot jos, į policiją naktį paskambinusi, apie įtartinus asmenis slampinėjančius prie automobilių pranešusi studentė sulaukė policijos budėtojo pasiūlymo išsimiegoti.

„Studentai pradėjo išsiiminėti leidimus ginklams ir nešiotis ginklus. Ar jūs suprantate, apie ką kalbama? Man yra baisu, kad tie protingi, studijuojantys žmonės begindami save gali sau gyvenimą susigadinti“, - sakė Akademijos seniūnė D.Valentaitė.

Policija žada imtis veiksmų

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato laikinasis vadovas Darius Žukauskas lrytas.lt sakė, kad incidentai LŽŪU miestelyje bus kruopščiai ištirti.

„Kauno rajono policijos komisariato vadovui duotas nurodymas susitikti su studentais ir išsiaiškinti, kaip viskas vyksta iš tikrųjų. Mes iš savo pusės padarysime viską, kad studentai jaustųsi saugūs, nes jie yra mūsų ateitis“, - sakė D.Žukauskas.

Kalbama, kad LŽŪU miestelyje įvykdytų nusikaltimų tyrimą iš vietos policijos artimiausiu metu turėtų perimti Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Gali būti, kad dėl netinkamo pareigų atlikimo policijoje bus pradėtas tarnybinis patikrinimas.

P.S.Gerą kartą auginameImage
Ačiū Jums už šį straipsnį.

Post Reply