Akvariumai

Viskas apie viską ir bet kas apie bet ką
Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Re: Akvariumai

Post by Balcius35 » Fri Feb 04, 2011 7:55 am

Matau, kad taip ir nesuprasi, kol pats neishbandysi ir nenudegsi :) na, galiu palinket tik sekmes :) Bet ..pilna graziu akvariuminiu zuvyciu, spalvingu, greitu, letu, kokiu tik nori, agresyviu, ramiu, kurias gali suderint su temperatura vandens, su augalais...ir turet maziau problemu...O lialiusu nu vien tik ir nelaikysi, poros tau butu per akis, shiaip man patinka yvairus barbusai, jie aktyvus, visada judesy, siulau ir tau, tokius kaip sumatros, odesos, juoduosius, mutantus. Nors tavo maziukas akvariumukas bishki, bet...kokia 10 barbusiuku manau galetum laikyt.
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

kalutis

Post by kalutis » Fri Feb 04, 2011 6:15 pm

Ne deja kad nenudegsiu :D Pagalvojau, kad kankintusi tas eseriukas :/ Tai va siandien nusipirkau gupiu viena, nes po vasaros atostogu buvo prareteja tai gal pavaikys mano pateles (aa) Dave klasiokas lialiusuku tai vos matomi :D Laikau akvo viduj plastikiniame indelyje ir dar nersykloj, jei apvirstu :D Nusipirkau lialiusiuku serimui planktono dulkiu (H-)

Heil

Post by Heil » Sat Feb 05, 2011 12:54 am

Na as kazkada ziloje senobeje turejau akvariuma ir sviesioje ateityje zadu ji vel isitaisyti. Tai kas liecia musu krastu zuvis tai be vargo gali laikyti kokius karosiukus kurie ir su minimum vandens isgyvens :D kartuoles nes jos siek tiek spalvele turi i barbusus kokius tai uznesa :) o kas liecia plesria zuvi tai kokiam eseriukui degtukiniam gal dviem reikia ne maziau kaip kokiu 70ltr akvariumo gausiai sotinamu deguonimi ir daugiau beveik jokios zuvies jame. O jei tie eseriukai visam akvariume bus tik du tai jie stoves kampuose ar kokiose vietose (ju pamegtose) ir be judesio o tai neduos jokios "atdachios" nuo akvariumo na nebent veza vaizdas priejus paziureti kaip zuvis stovi be judesio :) man asmeniskai patinka stebeti akvariumo gyvenima o ne sastingy :) kas liecia lydekioka tai ten isviso deguonim gausiai sotinti vandeni ir vandens erdve dar tidesne turi but nei eseriui, asmeniskai pats esu buves pasigaves nepilno degtuko dydzio lydekiukus (vienas juokas is vaizdo bet tai lydeka :) praktiskai viena galva) ir ilgai netempdavo :( Ale Balciau nuo kada tu pasidarei ziaurus akvariumistas ko tai nepamenu as tokiu dalyku ka butum bent uzsimines. O siaip ka cia viska rasiau tai is mano patirties ir aisku nereikia visko imti uz nenugincijama tiesa cia tik mano patirtis ir ji neprivalo buti nenugincijama, jei tau pavyks tai kai saka flag tebe v ruki :)

ribokas

Post by ribokas » Mon Mar 28, 2011 6:07 pm

Turiu ir aš 200ltr akvariumą, laikiau kelis metus tik akvariumines zuvis, bet paskui siek tiek pabodo tai sumaniau įleisti lynuką.Kai pagavau jis bvo kokiu 8cm. Praėjo metai tai dabar jis ~100-150g. Gražus, tamsus, riebus :) ir prieš 3 mėnesius įsileidau pora ešeriuku ir tris kuojytes nedideles tai puikiai laikosi visos žuvys ir nei viena akvariuminė nenudvėsė. Ir puikiai sutaria :)

kalutis

Post by kalutis » Mon Mar 28, 2011 9:46 pm

Galetum foto idet kaip pas tave jos ten atrodo :) , bet cia aisku kaip tu nori ;) (+)

ribokas

Post by ribokas » Tue Mar 29, 2011 9:59 pm

kalutis

Post by kalutis » Tue May 24, 2011 8:26 pm

Sveiki sugalvojau perdaryti akvariuma taigi gal kam reikia (h) :
Parduodu uzaugusias 4 rasboras po 3lt, uzaugusi raudonaji neona uz 3lt ir atrodo danija( ruzava su taskiukais) issiputusi, gal nescia 3lt Ir apie 5 red cherry krevetes dar turiu tai jos po 50ct Kaunas rasyti i PM arba cia Perkant viska is karto 18lt
:)

reebokas

Post by reebokas » Tue May 29, 2012 12:16 am

turiu akvariuma 180ltr su pilna iranga ir spintele+papildomi isoriniai filtrai jei kas susidomejot rasykit,mazai naudotas :)

Post Reply