Rudens meet-as Metelys 2017 rugsėjo 30d. spalio 1d.

Meetams skirtas skyrelis, taip pat galite derinti mini meetus
Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Re: Rudens meet-as Metelys 2017 rugsėjo 30d. spalio 1d.

Postby Scorpas » Sun Oct 01, 2017 5:07 pm

Ačiū visiems už gerą kompaniją, gerai praleistą laiką ir skanų šašlą. :H (y) Grįžau sutemus, žvėrių nemačiau, šiandien ryte dar karšioką pas save pasigavau. :) (h) (h) (h)
Žvejys žvejui - brolis, bičiulis, draugas!

Akiniaii
naujas žvejoklis

Postby Akiniaii » Sun Oct 01, 2017 5:55 pm

Jo, viskas buvo tradiciskai liuks (+) aisku balsui reiks laiko atsitaisyti, nes prarekiau konkreciai (aa) Didelis aciu ir buckis visiems,iki pavasariaus (h) (h)

ogis
aktyvus žvejoklis

Postby ogis » Mon Oct 02, 2017 12:34 pm

(h) :H Nuotrauku naslaiciui :D (v)
Visi žmones skirtingi,kai kurie net į žmones nepanašūs

Heil
nepailstantis žvejoklis

Postby Heil » Mon Oct 02, 2017 2:11 pm

Labas kaliegos ir dekui kaliegos, sedziu darbe siandien kaip visad medituojantis :) ne bet klaust KAS KAM NEAISKU nera ko, viskas cia aisku kur buvau ka veikiau :) Simtalapio likau neparagaves :) bo matyt jau miegojau tuo metu :) Kazkaip mane turbut tinklinis nustekeno, jei pamenu zaidem 3 kart po 3 partijas ir jei gerai pamenu pralosem viso labo tik karta, taip ka hebryte jegos slyvu...... :) lauksiu pavasario, lydeku reiks muset savu atsivezt uzteks man viena karta siaip sau vaziuoti :D na ir dekui dar karta visiem uz geras emocijas, Dzukelis cheshch uz organizavima :) :H
Ordnung ist Ordnung

Twisteris
aktyvus žvejoklis

Postby Twisteris » Mon Oct 02, 2017 5:49 pm

Sveiki (h)
šaunus buvo susitikimas (y) . Malonu buvo jus visus matyti sveikus, gerai nusiteikusius ir besidžiaugiančius gyvenimu :H
Dovanokit kad išlėkiau ir ne su visais atsisveikinau. Mat daugelis miegojote. Buvo minčių surengti "rytinę sargybą" tiems kas surengė "naktinę sargybą", o ryte "pūtė vamzdžius" :) Mes net, prie pusryčių stalo, aptarėm veiksmų planą (+) Bet mūsų humaniškumas paėmė viršų ir palikome jus mėgautis rytiniu, saldžiu miegu :)
Dėkui visiems už gerą nuotaiką, malonų bendravimą, jumoro jausmą, supratimą ir linksmą pasibuvimą :H
Lauksiu pavasarinio susitikimo (+)
Brangi žuvis nenardo visų akivaizdoje.

karanksas
žvejoklis

Postby karanksas » Mon Oct 02, 2017 6:59 pm

Heil wrote:Labas kaliegos ir dekui kaliegos, sedziu darbe siandien kaip visad medituojantis :) ne bet klaust KAS KAM NEAISKU nera ko, viskas cia aisku kur buvau ka veikiau :) Simtalapio likau neparagaves :) bo matyt jau miegojau tuo metu :) Kazkaip mane turbut tinklinis nustekeno, jei pamenu zaidem 3 kart po 3 partijas ir jei gerai pamenu pralosem viso labo tik karta, taip ka hebryte jegos slyvu...... :) lauksiu pavasario, lydeku reiks muset savu atsivezt uzteks man viena karta siaip sau vaziuoti :D na ir dekui dar karta visiem uz geras emocijas, Dzukelis cheshch uz organizavima :) :H

(+) (y) tikrai ,kad tu bliamba lydeku reiks savu atsivezt is kokio prudo ba Dzukeliz jokia zuvivaisa neuzsiima tik zuvivala :-] siaip o ka tu lydeku lervu yra pardavimuose ar taip artaip metames po kazkiek pinigu ,tai galetumem ju biski nupirkt ir ileist i ezeriuka irgi atrakcija grazi butu :V :V :S
Skubėti reikia tik blusas gaudant....:D

Kuosa
aktyvus žvejoklis

Postby Kuosa » Mon Oct 02, 2017 7:33 pm

Twisteris wrote:Sveiki (h)
šaunus buvo susitikimas (y) . Malonu buvo jus visus matyti sveikus, gerai nusiteikusius ir besidžiaugiančius gyvenimu :H
Dovanokit kad išlėkiau ir ne su visais atsisveikinau. Mat daugelis miegojote. Buvo minčių surengti "rytinę sargybą" tiems kas surengė "naktinę sargybą", o ryte "pūtė vamzdžius" :) Mes net, prie pusryčių stalo, aptarėm veiksmų planą (+) Bet mūsų humaniškumas paėmė viršų ir palikome jus mėgautis rytiniu, saldžiu miegu :)
Dėkui visiems už gerą nuotaiką, malonų bendravimą, jumoro jausmą, supratimą ir linksmą pasibuvimą :H

Ir ašen po "naktinės sargybos" vizito mislyjau: palaukit niekšeliai, aš ryt 7.00 keliuosi. Tai dėkokit tiems, kas anksčiau atsikėlė sriubos virt ;)
Atkalbėjo mane nuo nehumaniškų veiksmų (8-) (8-) (8-) (8-)
Protingi paukščiai aukštai neskraido...

Heil
nepailstantis žvejoklis

Postby Heil » Mon Oct 02, 2017 8:17 pm

Kuosa wrote:
Twisteris wrote:Sveiki (h)

Ir ašen po "naktinės sargybos" vizito mislyjau: palaukit niekšeliai, aš ryt 7.00 keliuosi. Tai dėkokit tiems, kas anksčiau atsikėlė sriubos virt ;)
Atkalbėjo mane nuo nehumaniškų veiksmų (8-) (8-) (8-) (8-)

Kasiakas tai jau buvai nusiteikes mane zudyti antra karta, maza to, kad mane nakty pakele priverte shanpshes paimt :D tai tu mane dar ir ryte butum privertes tai daryti :) naktine sargyba turi kokias ne kokias, bet senas tradicijas :) beja as pats dalyvavau jos gimime :D na bet daznas kartas as pats nuo jos nukenciu :D , bet naktine ir rytine sargyba jau butu kazkas ........... o is te ziurek ir vakarine ir dienine kokia atsiras, tai gal apsiribokim tuom, kad yra kaip yra, as nepykstu (h)
Ordnung ist Ordnung

Heil
nepailstantis žvejoklis

Postby Heil » Mon Oct 02, 2017 8:22 pm

Beja is mano prisiminimo sios naktines sargybos :) isibrove i miegama patalpa su bliudais ir shnapshe, ipuole sukele velnishka lerma, pakeliau galva, Dzukelis atsisedo salia ipyle, as taip tyliai, tyliai paklausiau, O GALIU NEGERTI, Dzukelis nieko nesake tik parode (-) as pasakiau supratau (+) makt ir visi be kazkokiu pretenziju ar ilgesniu uzsibuvimu iskeliavo :D aisku jei buciau pradejes skeryciotis, ardytis tai buciau nuotaika pasigadines sau, sargybiniams, ryte viens i kita kreivai ziureti, o dabar makt ir apapa :) :H
Ordnung ist Ordnung

saugus
nepailstantis žvejoklis

Postby saugus » Tue Oct 03, 2017 7:21 am

Ale tu matai - pati naktinė sargyba kadaaaa jau atsrado, o pavadinimas - iš paskos atėjo :D :-] (h) :H
...aha, tai po pirma...

Return to “Meetai”