Metelys - 2011, spalio 8-9d. registracija bei diskusijos!!!

Meetams skirtas skyrelis, taip pat galite derinti mini meetus
evil
Site Admin

Re: Metelys - 2011, spalio 8-9d. registracija bei diskusijos

Postby evil » Mon Oct 10, 2011 10:06 am

o kam dabar lengva...

Dzukeliz

Postby Dzukeliz » Mon Oct 10, 2011 11:33 am

:D :D :D (y)

Kuosa

Postby Kuosa » Mon Oct 10, 2011 12:26 pm

Tas Akiniu pergales gestas po finiso, toks labai jau ykrautas tikejimu ir viltimi, o dar kai atliekamas tolerancijos kupinu veidu... :D :D :D

Indis

Postby Indis » Mon Oct 10, 2011 3:57 pm

Jooo, buvo super. Dekoju visiems uz kopmanija. Labai smagu buvo visus pamatyti, pabendrauti ir pazvejoti.
Didelis dekui organizatoriams uz nuostabu rengini, sheimininkems uz skanu maista, Upai uz gera shirdi ir visiems uz shilta bendravima.

O del meetu daznumo - manau kad taip, reiketu susitikti dazniau. Jamam shita darba :)

Twisteris

Postby Twisteris » Tue Oct 11, 2011 7:07 am

(h) Linkėjimai visiems dalyvavusiems meete.:-)
Dėkoju už gerą kompaniją, puikią nuotaiką, šaunų pabendravimą. Džiugu, kad turime šaunų, draugiška kolektyvą.
Kuriame gali atsipalaiduoti, pasportuoti (pažaisti tinklinį) :-) pajuokauti ir jaustis puikiai :-)
Dėkoju organizatoriams už jų pastantangas organizuojant šį renginį.
Dėkoju moterims už puikiai paserviruotą stalą.
Dėkoju Seldonui už vietikę valtyje.
Dėkoju Scorpui, kad jis yra :-)
Ir didelis AČIŪ Judi ir Artūrui už skaniai paruošta maistą ir gerą širdį :-)
Visiems AČIŪ :H

UbijcaSeldon

Postby UbijcaSeldon » Tue Oct 11, 2011 1:22 pm

Prisijungiu prie bandros nuomonės, kad šįmet, kaip ir visais praėjusiais metais, laikas buvo praleistas fantastiškai, už ką didelis ačiū visiems dalyviams ir prisidėjusiems prie organizavimo :H
Kas link "nado čaše vstrečatsia" - jau pernai žiemą bandėm judinti šią temą, kalbėjom apie tai, kad vertėtų pabandyti paimti sodybą kur nors trakų krašte, galbūt šįmet vertėtų nuo kalbų pereiti prie darbų?

studentas

Postby studentas » Tue Oct 11, 2011 2:00 pm

A kur nuotraukos? Aga... jau radau (h)

Scorpas

Postby Scorpas » Tue Oct 11, 2011 3:11 pm

Geras meetas buvo, gera kompanija-šeima, tikras faktas. (+) :H Tik man ir vėl nepasisekė: pernai vietą valtyje užleidau Realiai, o šiemet net mano spiningą ana pasiėmė kol aš ruošiausi varžyboms.:P Tiek to, nepykstu, bo aš ir nekokioje formoje buvau, pats kaltas. :F :A :E Jei gyvi ir sveiki būsime, kitais metais rimčiau sudalyvausiu, pažadu. (+) :S :D Tiesa, o kur studentas nuotraukas rado, mano kompe jų nesimato, išskyrus superfilmuką? (h)

Twisteris

Postby Twisteris » Tue Oct 11, 2011 3:40 pm

Scorpas wrote:Geras meetas buvo, gera kompanija-šeima, tikras faktas. (+) :H Tik man ir vėl nepasisekė: pernai vietą valtyje užleidau Realiai, o šiemet net mano spiningą ana pasiėmė kol aš ruošiausi varžyboms.:P Tiek to, nepykstu, bo aš ir nekokioje formoje buvau, pats kaltas. :F :A :E Jei gyvi ir sveiki būsime, kitais metais rimčiau sudalyvausiu, pažadu. (+) :S :D Tiesa, o kur studentas nuotraukas rado, mano kompe jų nesimato, išskyrus superfilmuką? (h)

Scorpai, ana apsukri mergaitė.Reiks tau sekantį meetą plaukti su ja :D Tai turėsi ir vietą valtyje ir spiningas nedings :-D
Liks tik viena problema - stengtis, kad neapgaudytu :-)

SIGUTIS

Postby SIGUTIS » Tue Oct 11, 2011 4:52 pm

Nerandu aš foto :V Pasufleruokite kur įkeltos (r) Image

Return to “Meetai”