Poledinė žuklė 2012-2013m.

Žieminės žūklės mėgejams
Dziedas

Poledinė žuklė 2012-2013m.

Postby Dziedas » Sun Dec 09, 2012 2:02 pm

Pagaliau ant ledo. Dar plonas, vos 5cm.,todėl nuo kranto tik pora metru ,kur negilu.Ant foto matosi mano maršrutas. Ešeriukai maži, bet procesas vyko... Miegosiu ramiai ir lauksiu kol ledas sustorės ir bus galima paieškot didesniu ešeriuku. O tuo pačiu ir kiti ežerai bus pasirošusi priimt mus...

https://picasaweb.google.com/1148711412 ... uodis9D03#
Last edited by Dziedas on Sun Dec 09, 2012 5:50 pm, edited 1 time in total.

Arunasbaze

Re: Poledinė žuklė 2012-2013m.

Postby Arunasbaze » Sun Dec 09, 2012 4:09 pm

Ir as atidariau Garliavos uztvankelej sezona.Eseriukai mazuliai.Bet kimba ,kaip pikti sunys i bet ka sega:-] :D

Ruokis

Postby Ruokis » Wed Dec 12, 2012 9:09 am

Sveiki, gyvi visi. Ši žiema man bus pirmoji poledinės žvejybos žiema, esu labai žalias ir pradedantysis, žvejosiu su švituoklėmis ir gal galit pagelbėt man, noriu paklausti kaip pasiruošti visą žvejybos įranky tokiai žvejybai?

Arunasbaze

Postby Arunasbaze » Wed Dec 12, 2012 12:11 pm

paspausk google ir surink savo nora :D

Ruokis

Postby Ruokis » Wed Dec 12, 2012 12:25 pm

Arunasbaze wrote:paspausk google ir surink savo nora :D

AČIŪ TAU :D

gerasdviratis

Postby gerasdviratis » Wed Dec 12, 2012 4:14 pm

Geriausiai laukti kai bus atlydys ir varyt su spiningu i upe.

valgykitmorkas

Postby valgykitmorkas » Wed Dec 12, 2012 4:16 pm

Ruokis wrote:Sveiki, gyvi visi. Ši žiema man bus pirmoji poledinės žvejybos žiema, esu labai žalias ir pradedantysis, žvejosiu su švituoklėmis ir gal galit pagelbėt man, noriu paklausti kaip pasiruošti visą žvejybos įranky tokiai žvejybai?

Pagooglines tikrai rasi viską ir netgi daugiau negu reikia žinoti apie tai ką klausi ir nespėsi visko perskaityti iki žiemos pabaigos. Noriu pridėti svarbų dalyką, nes sakai, kad ši žiema bus pirma. Čia kaip ir Korsakas kartojasi savo laidose - pirmiausia saugumas - gelbėjimo liemenė, virvė, nagai (kabės) ir neiti vienam nežinomose vietose ant pirmo ledo. Ypač šios žiemos sąlygomis, kai ledas beveik visoje Lietuvoje, beveik visuose vandens telkiniuose užšalęs bus labai nevienodai ir apgaulingai. Kodėl? - irgi gali pagooglinti :-), bet kalbu iš realiai nustatytų sąlygų, kurios po praeitų naktų gausaus sniego (bent jau aplink Vilnių) tikrai nepagerėjo.

Ruokis

Postby Ruokis » Thu Dec 13, 2012 9:12 am

valgykitmorkas wrote:
Ruokis wrote:Sveiki, gyvi visi. Ši žiema man bus pirmoji poledinės žvejybos žiema, esu labai žalias ir pradedantysis, žvejosiu su švituoklėmis ir gal galit pagelbėt man, noriu paklausti kaip pasiruošti visą žvejybos įranky tokiai žvejybai?

Pagooglines tikrai rasi viską ir netgi daugiau negu reikia žinoti apie tai ką klausi ir nespėsi visko perskaityti iki žiemos pabaigos. Noriu pridėti svarbų dalyką, nes sakai, kad ši žiema bus pirma. Čia kaip ir Korsakas kartojasi savo laidose - pirmiausia saugumas - gelbėjimo liemenė, virvė, nagai (kabės) ir neiti vienam nežinomose vietose ant pirmo ledo. Ypač šios žiemos sąlygomis, kai ledas beveik visoje Lietuvoje, beveik visuose vandens telkiniuose užšalęs bus labai nevienodai ir apgaulingai. Kodėl? - irgi gali pagooglinti :-), bet kalbu iš realiai nustatytų sąlygų, kurios po praeitų naktų gausaus sniego (bent jau aplink Vilnių) tikrai nepagerėjo.

Na dėl savisaugos tai, dar ant ledo šį ar kitą savaitgali nelipsiu :D nes noriu būt užtikrintai 110proc. saugus :) o dėl info tai eina šikti, kuo daugiau skaitau tuo labaiau nebesigaudau :D

studentas

Postby studentas » Thu Dec 13, 2012 1:24 pm

Siuo metu i zvejyba reikia psiimti shampuno ir neskalbtu drabuziu krepsi :DDDDDD

gerasdviratis

Postby gerasdviratis » Thu Dec 13, 2012 2:24 pm

Pas mani nieks neuzlipa. Vienas misko ezeriukas saugus, tai siandien ten tiek zveju.... Gali eseriuku visiem neuztekti...

Return to “Žieminė”