Žieminės dėžės

Žieminės žūklės mėgejams
saugus

Re: Žieminės dėžės

Post by saugus » Sun Dec 19, 2010 11:17 pm

SIGUTIS wrote:Patikėk, aš jau po armijos :D Image
parodyk karini bilieta :D :D :D :D

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Mon Dec 20, 2010 7:52 am

Saugus, tu pataikiai blyn kaip pirštu į akį (s) Karinis mano tai Vytuko patarimu ant tvoros liko padžiautas (wow) Jei ne įrašas darbo knygelėje tur būt kitu atveju būtų dar keblumų :V Saugus, eik dėžių kalti, matai žiema atėjo - sako verslas su jom neblogas :D Image

Dziedas

Post by Dziedas » Wed Dec 22, 2010 8:39 pm

Klausimas-ar limpa sniegas prie plastikiniu dežiu?

Grazvis

Post by Grazvis » Wed Dec 22, 2010 9:22 pm

klausymas y klausima Ar limpa sniegas prie plastikiniu slidziu ? (h)
Jai normalei sala ir sniegas pasidaro nelipnus tai nelimpa

Orass

Post by Orass » Sat Jan 15, 2011 9:29 pm

SIGUTIS wrote:Štai jum pigaus daikto rezultatas (n) Niekada nepirkite plastmasės (!) Mūsų seneliai žvejojo su diuralio dėžėm ir mes dviračio neišradinėkime (H-) O patarimas paprastas - vežiokis pustplasčio gabalą arba frotinį ranškluostį kitaip mano metų nesulaukęs jau prostatą turėsi (+) Image
o kodel pats su kibiru vaikstote ? (8:8)

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Sun Jan 16, 2011 8:50 am

Oras, kibiras skirtas jaukams maišyti (H-) Vėliau, kad nesmardinti dėžės galima į tą kibirą ir žuvį susidėti.Vasarą aš jų net 5-6 turiu tik žiemą viską susimažinu iki minimumo.Šiaip kas liečia plastmasę ji mažiau patvari, kartais lūžta.Sako ne visada brangiau kainuoja geresnis daiktas, bet šiuo atveju diuralio dėžė visais atvejais geresnė (y) Kitas klausimas kaina.Jei plastmasinė, tarkim, kainuoja 50-70 tai diuralio 100-150 litų :V Tokie būtų bendri pastebėjimai (H-)
P.S.Tikrai apie žieminę žvejybą išmanau nedaug, bet juk apsidairau aplink ir matau ką ir kaip žmonės žiemą naudojaImage

Orass

Post by Orass » Sun Jan 16, 2011 4:21 pm

suprantama (+)

Post Reply