Skrituliai/Vėlevėlės

Žieminės žūklės mėgejams
arutis

Re: Skrituliai/Vėlevėlės

Post by arutis » Tue Dec 27, 2011 2:08 pm

Arunasbaze wrote:
zipexas wrote:Sveiki, gal zinok kur pigiu skrituliu yra? Zvejys.lt buvo atsimenu dar nera.... o parduotuve po 10lt maciau :/
o tu po lita nori,kad visa vandens telkini uz Basanaviciaus kupiura eitu uzminuot?Ant bambalio vala suk,labai neblogas irankis lydekom nuo ledo gaunasi.....o jei i bambali dar ir akmenuku biski ipyli,tai kliovas su garsu gaunasi (+) ;)
(y) :S (t) (aa) (h)

gerasdviratis

Re: Skrituliai/Vėlevėlės

Post by gerasdviratis » Sun Jan 01, 2012 10:38 am

Paemiau i rankas skritulius ir atgal padejau iki kitos ziemos, vasara su jais negaudau.

abzora

Žiema - Skritulys - ir gabalas zuvies ant kablio.

Post by abzora » Fri Mar 02, 2012 4:31 pm

Vien tik temos pavadinimas viska pasako, kas man neduoda ramybės.
Kad kimba starkiai žiemą tai faktas, Bet ar galima juos gaudyti žiemą su skrituliais ? ( naudojent pagautos žuvies MĖSOS gabalą )
Tema šitą nusprendžiau čia pakelt tam kad padaryciau sau išvadą ( nes nagucius niežti, o baimė ima ). Buvau net nuvykęs į Marijampolės gamtos apsaugą pasiteirauti, tai šitą klausima sprendė net keturiesia tamstos tie ( gamtos sargybiniai ) pusę valandos man būnant kabinete su jeis. O atsakymą gavau tokį.

MĖGINK - GAL IR NENUBAUSIM
Mėgėjiškos žūklės įstatyme rašoma kad negalima žvejoti tik žuvelia ( tai apima gyvą ir negyvą - didelia ir mažytę ) bet apie daly žuvies naudojimo nei CYPT ten nėr.

Kristas

Re: Žiema - Skritulys - ir gabalas zuvies ant kablio.

Post by Kristas » Fri Mar 02, 2012 6:49 pm

Jei sazine taves negrauz tai tavo reikalas istatymus aisku kazkaip galima apeit bet kam to reikia gal vistik zvejokim tada kada galima ten kur galima ir ka galima jei nesilaikai elementariu taisykliu tai nezinau ar galima vadint save zveju. Mano galva nesvarbu kad tai ir gabalas zuvies bet tai vistiek zuvis. Tokia stai butu mano nuomone (h)

Kuosa

Post by Kuosa » Fri Mar 02, 2012 8:17 pm

Kristaisudėkdaugiautaškųirkableliųbolabaisunkusuprastkątunoripasakyt

;) :D

Kuosa

Post by Kuosa » Fri Mar 02, 2012 8:42 pm

O jeigu į temą- tai man rodos, draudimas naudoti gyvas žuveles yra orientuotas į lydekas ir jų ankstyvą nerštą. Starkiai neršia stipriai vėliau. Manau, kad taip gaudyt starkius galima. Žinoma, jei paklius lydeka- paleisti. Paleis ar ne- čia jau žvejo sąžinės reikalas.

Kristas

Post by Kristas » Fri Mar 02, 2012 10:33 pm

Kuosa wrote:Kristaisudėkdaugiautaškųirkableliųbolabaisunkusuprastkątunoripasakyt

negerk po pilna ir suprasi :H

abzora

Post by abzora » Sun Mar 04, 2012 6:20 pm

Na kas liecia lydekas tai nemeginau nei vienos nestis namo kai jos dar neisnerse,o ir kilogramo lydekiukas y sietkely papuola tik tada kai jis po sugavimo nebeturi vilties isgyventi. MAN IR TOKIA MAZYTE. Kita vertus pakentysiu dar truputy. Nebeilgai like jau laukti. :S

gerasdviratis

Post by gerasdviratis » Fri Mar 09, 2012 4:01 pm

Negalima, kabink jautienos smota, kibimas ne prasciau bus, tiksliau sakant nei ant zuvies smoto, nei ant jautienos stakis neturetu kibti...

egydala

Post by egydala » Sat Mar 10, 2012 3:17 pm

Kristas wrote:
Kuosa wrote:Kristaisudėkdaugiautaškųirkableliųbolabaisunkusuprastkątunoripasakyt

negerk po pilna ir suprasi :H
:-] (h) (h) (h)

Post Reply