Skrituliai/Vėlevėlės

Žieminės žūklės mėgejams
SIGUTIS

Re: Skrituliai/Vėlevėlės

Post by SIGUTIS » Thu Dec 16, 2010 7:03 pm

Grazvis wrote:Esme tame Siguti kad nemanau yra dideli pinigai uz metus visuose telkiniuose ne tik KM sumoket 50 lt iskyrus privacius (h)
PVZ kas yzuvina upiu zuvis ir daugumos balu ? Manau kad niekas arba jai yleidzia tai menkavertes zuvies mailiuko ;)
Tai tik parodo, kad neskaitęs Kauno ŽD ataskaitos konferencijoje. Siūlau pasiskaityti http://www.zvejokliai.lt/reportazai/674 ... nferencija Ten turėtum rasti įžuvinimo skaičius už vienus metus, o mes tą darome kasmęt.Sterkai, šamukai, lydej
kos, karosai nu nemanau, kad tai menkavertės žuvys (-) Kitais metais kovą vėl bus ataskaitinė (už keturis metus) ŽD konferencija.Patikėk, viskas bus vėl įkelta.Niekas neslepiama tik domėtis gal labiau reiktų Image

Grazvis

Post by Grazvis » Thu Dec 16, 2010 9:25 pm

Sveikitina, kad kaskas stengesi bent popieriuje pavaizduoti savo darbo vaisius. Nes su zvejais pabendravus tie vandens telkiniai nelabai gali zuvies gausumu pasigirti. Manau butu visia ydomu pamatyri tuos zuvies gausinimo darbus realiai PVZ video.
Del 12 reidu tikrai graudziai juokinga. Mano manymu jai jau tie bureliai uzsiema zuvu veisimu tai galetu ir uzsiimti ju apsauga. Geraiu investiciju maziau y yzuvinima, o daugiau y apsauga ir situacija butu geresne ;)
As Siguti tikiu kad jus esat idejinis zmogus ir tikit kad viskas yra daroma kas rasoma. Deja as nelabia linkes tiketi, ir cia susidurem su problema kaip jus man yrodysit kad yra taip ir nekitaip ?
PS:Nieko asmenisnko yzeist nenorejau (h)
Žuvivaisa: nomenklatūros oazė istraukele kuri man "labai patiko" : ....Jeigu tikėtume tais aktais, nepaisant labai menko išgyvenančių žuvų procento (išgyvena mažiau, nei 1 proc.), dabar žuvies telkiniuose turėtų būti daugiau nei vandens. Tokia žuvivaisa nerezultatyvi, ji beprasmiška.“...

Orass

Post by Orass » Thu Dec 16, 2010 11:31 pm

SIGUTIS wrote:Vyrai, primenu, kad Gaižėnuose žvejoti reikia turėti leidimus nes žvejo bilietas negalioja :-) Turėkite tai galvoje ir draugam priminkite :H Image
Ponas Siguti as mzt nuspirkau leidima buten tam telkiniui (h) zinau kad "respublikinis" ten negalioja (+)
kaluciui: Vienoj vietoj laikiau.. tik kas kelis kart rikejo pramushinet leda kad visiskai neprisaltu valas.. o ir -16 lyg ir buvo :) o as abi lydekutes ant eseriuko pagavau, kitas kolega ant kuojos.. paskui dar turejau 1 emima ant eseriuko - ishspjove, ir ant kuojyciu 3 kibimai buvo man ir kolegom taip pat keletas buvo.. bet apkandzioja ir ishspjauna.. :-]

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Fri Dec 17, 2010 7:34 am

Pagal pinigus ir galimybės.Na kiekvienos balos mes gal nežuvinam, bet kita vertus ar tikslinga tai daryti (?) (H-) Iš upių žuvinamas tik Nemunas nors kas liečia upes aš manyčiau tas žuvinimas kaip mirusiam dar viena žvakė - upės pačios natūraliai turėtų išgyventi.Na o dėl žuvinimo tai greičiausiai (laiko atžvilgiu) turėtų pasijausti tie vandens telkiniai ir duoti rezultatus kur suleidome puskilinius šamukus.O tokių buvo nei daug, nei mažai - 700 vnt.
Gerai, grįžtam prie potemio tiesioginės paskirties.Tai ar kas pagauna rimtesnių egzempliorių žiemą ant skrituliu? Man kaž kaip atrodo, kad nelabai.Stambesnias lydekas aš skaitau nuo 4-5kg. Image

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Fri Dec 17, 2010 7:35 am

Orass wrote:
SIGUTIS wrote:Vyrai, primenu, kad Gaižėnuose žvejoti reikia turėti leidimus nes žvejo bilietas negalioja :-) Turėkite tai galvoje ir draugam priminkite :H Image
Ponas Siguti as mzt nuspirkau leidima buten tam telkiniui (h) zinau kad "respublikinis" ten negalioja (+)
kaluciui: Vienoj vietoj laikiau.. tik kas kelis kart rikejo pramushinet leda kad visiskai neprisaltu valas.. o ir -16 lyg ir buvo :) o as abi lydekutes ant eseriuko pagavau, kitas kolega ant kuojos.. paskui dar turejau 1 emima ant eseriuko - ishspjove, ir ant kuojyciu 3 kibimai buvo man ir kolegom taip pat keletas buvo.. bet apkandzioja ir ishspjauna.. :-]
Gerbiu (y) Image

Dziedas

Post by Dziedas » Fri Dec 17, 2010 9:18 am

O kam priklauso tvenkinis?

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Fri Dec 17, 2010 12:05 pm

Antonas wrote:O kam priklauso tvenkinis?
Draugijos vandenims Image

Grazvis

Post by Grazvis » Fri Dec 17, 2010 7:01 pm

Tai vo tep ir as galiu atsakyti apie tuos leidimus etik mat bratkos (h)

zipexas

Post by zipexas » Sun Dec 25, 2011 11:53 pm

Sveiki, gal zinok kur pigiu skrituliu yra? Zvejys.lt buvo atsimenu dar nera.... o parduotuve po 10lt maciau :/

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Tue Dec 27, 2011 9:34 am

zipexas wrote:Sveiki, gal zinok kur pigiu skrituliu yra? Zvejys.lt buvo atsimenu dar nera.... o parduotuve po 10lt maciau :/
o tu po lita nori,kad visa vandens telkini uz Basanaviciaus kupiura eitu uzminuot?Ant bambalio vala suk,labai neblogas irankis lydekom nuo ledo gaunasi.....o jei i bambali dar ir akmenuku biski ipyli,tai kliovas su garsu gaunasi (+) ;)

Post Reply