Žieminė avalynė

Žieminės žūklės mėgejams
Grazvis

Re: Žieminė avalynė

Postby Grazvis » Wed Dec 29, 2010 6:10 pm

Tokius ale kroksinius botus jau 3 sezona droziu patenkintas labai tik veiloka as pasikeiciau ;) (h)

kalutis

Postby kalutis » Wed Dec 29, 2010 9:32 pm

O ta veiloka kam keitei (?) Salta su juo ar tiesiog susidevejo? (8:8)

Grazvis

Postby Grazvis » Wed Dec 29, 2010 9:40 pm

Nerimtas ten jis. Turejau Norfino Zieminius botus anie labia sunkus buvo bet geras veilokas o sitie lengvuciai bet indeklas fuflo kaskokia tai nupirkes is kar ismeciau :)

kalutis

Postby kalutis » Thu Dec 30, 2010 1:59 pm

Nu ka gryzau is zukles. Nu tai del batu ziauriai dziaugiuos, kad nusipirkau (aa) (t) (+) Ispradziu zuklej net persilta buvo, bet veliau po kokiu 2-3val pasidare tik maloni siluma :G Nu zodziu daba galiu zvejot kiek noriu, jau kojoms nebus salta :-)

Obodas

Postby Obodas » Thu Dec 30, 2010 9:54 pm

Na ir kiek Gytis už juos plėšia?

kalutis

Postby kalutis » Thu Dec 30, 2010 11:28 pm

110lt (v)

Orass

Postby Orass » Fri Dec 31, 2010 12:24 am

Ryti, dideli pinigai, bet sveikata svarbiausia.. (+) dabar tau riek kostiuma dar nusipirkt ir bus ciki, kad butum saugus ant ledo.. (h)

kalutis

Postby kalutis » Fri Dec 31, 2010 11:26 am

(+)

kalutis

Postby kalutis » Fri Dec 31, 2010 11:32 am

O del batu kainos tai jo didele, bet parasyta buvo 41 ismiera, mano koja 39, tai atrodo, kad tie botai 45 ismieros net teciui mazdaug tinka :D , bet ir man patogu :-) , tai manau bent 2 ziemas tureciau isnesiot gal ir 3 (aa) Ir kas labiausiai patiko, kad labai lengvi :H

klaidas

Postby klaidas » Fri Dec 31, 2010 5:38 pm

Na gal mano nuomone nelabai kam idomi,bet manau kad jie nera pakankamai silti.As turiu norfin extrim iki -50 va cia tai batai.Aisku nesiulau visiems pirkti tokiu paciu ir kad tik jie yra geri,bet kiek su kuo snekejau tai susidariau nuomone kad sie batai yra pakankamai geri ir silti.Na kaina aisku irgi gerokai didesne,bet manau kad uz kokybiskus daiktus reik ir moketi. (h)

Return to “Žieminė”