Žieminės avižėlės, sistemėlės, jaukinimas ..

Žieminės žūklės mėgejams
Radve

Re: Žieminės avižėlės, sistemėlės, jaukinimas ..

Post by Radve » Fri Jan 21, 2011 3:20 pm

Pasirodo tiesa sake pardavejas.

Orass

Post by Orass » Fri Jan 28, 2011 12:03 am

Radve wrote:Gal galetu kas papasakot apie poledine zukle plude??
Papasakosiu kaip as gaudau.. (greiciausiai kiti arba panasiai arba kitaip)
meskertyte tai tokia kaip foto (kur kalviu ezere gaudziau) valas 0,14 - 0,16mm, pavadeliams 0,10-0,12mm kabliukiu zieminiu paprasyk, tai mazesnius pasiimk, pludele paprasta ziemine, o svareliai 3-5gr. pavadeliai turi but 5-10cm ilgio,
Zvejojant, pludele turi but siek tiek paskandinta po vandeniu, nes buna kad prishala, ir galima kibimo nepastebet.. :)

Orass

Post by Orass » Fri Jan 28, 2011 1:00 am

P.S cia vat "Atmusheja" megint darysiu, chia tai tipo Brezhinukai :V
Image
1. Brezinys:
1. Formeles jau islietos ~60gr, (sauksto forma) 2. pramushu/pragreziu skylute, bei pasiruosiu viela (ilgesne). 3. Vielike perkishu per kilpute. 4. vielike uzdejus ant valo, apvynociau panasiai kaip atrodo i ishore. 5. Arba padarius kilpa apvyniot krastus, o smaigalius iskist i ishore, kad nesikabintu valas. :)
2. Brezinys:
1. i zheme pasidarau forma su kokiu nors instrumentu, ir ismeigiu islenkta viela, kuo ilgesne, 2.
Islydita shvina, supilu i formuota duobute, 3. atshalusia formele istraukiu ir palaukiu siek tiek kad svinas atsaltu.. 4. Apshlifuoju zvitriniu popierium/dilde/"sh
mirgeliu". 5. kilpele apvynioju kaip pirmam brezini, (esant krastutinumam) vienokia arba kitokia reiksme..
p.s atmusejes turetu svert ~150-300gr.. +/-
Patarimus, ar kritikas, reiskite, jaigu ka pasiulykite kaip ir ka, man jusu nuomone svarbi (+)

Radve

Post by Radve » Fri Jan 28, 2011 9:49 pm

Gal kas galetu pasakyt is ko gaminamos ziemines pludes? Ar esat kas nors jas gamines?

Orass

Post by Orass » Fri Jan 28, 2011 10:06 pm

Radve wrote:Gal kas galetu pasakyt is ko gaminamos ziemines pludes? Ar esat kas nors jas gamines?
kam jas amint jai pardej po kazkiektais ct :)
o medziaga tai kai buna ant tinklo "pludurai" tokie mediniai.. tai jai rasi toki.. ta ta medziaga (H-)

Radve

Post by Radve » Fri Jan 28, 2011 10:10 pm

Orass wrote:
Radve wrote:Gal kas galetu pasakyt is ko gaminamos ziemines pludes? Ar esat kas nors jas gamines?
kam jas amint jai pardej po kazkiektais ct :)
o medziaga tai kai buna ant tinklo "pludurai" tokie mediniai.. tai jai rasi toki.. ta ta medziaga (H-)
Aisku turesiu omeni :)

Radve

Post by Radve » Fri Jan 28, 2011 10:13 pm

Dabar darysiuos meskerele noriu kazka sau pats pasigamint tai idesiu kas gausis.
P.S Dar buvau nesusidomejes poledine zukle tai del idomumo buvau pasigamines ziemine spinigeli (t)

Orass

Post by Orass » Fri Jan 28, 2011 10:22 pm

Radve wrote:Dabar darysiuos meskerele noriu kazka sau pats pasigamint tai idesiu kas gausis.
P.S Dar buvau nesusidomejes poledine zukle tai del idomumo buvau pasigamines ziemine spinigeli (t)
saunuolis (y) (+)

Tautvydas

Post by Tautvydas » Mon Feb 21, 2011 3:30 pm

Gal kas matet Kaune baltu diskoteku l.mazu ir vidutiniu? Klijavimo vieta nesvarbu. Is anksto dekingas. Tautvydas 8-656-24761
Klausiu todel, kad sestadieny vel uztaikiaiu "meksru valanda", tik per durna minti paskutine akimirka praradau paskutine aviza (meksras liko su auskaru, dar ir trumpai pamojuot laiko turejau), o mano tradicinese parduotuvese tokios jau baigesi.
Last edited by Tautvydas on Tue Feb 22, 2011 10:13 am, edited 1 time in total.

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Mon Feb 21, 2011 4:02 pm

Tautvydai, buvai ten kur abu buvome? Jei savaitgalį nešals, gal varom? Turiu kelias diskotekas, pasidalinsim.Nejau vienas gaudys, o kitas žiūrės (r) Savaitgalį susisieksimeImage

Post Reply