Sargeliu Gamyba

Žieminės žūklės mėgejams
Orass

Re: Sargeliu Gamyba

Postby Orass » Wed Jan 19, 2011 9:44 am

SIGUTIS wrote:Gražvi, nurimk juk čia vaikai.Svarbu bando, kuria, konstruoja - kas dėžę medinę, kas sargelį (+) Koks skirtumas.Esmė, kad jaunimas kaž kuom užimtas, o ateis metas žvejos rimtesne įranga.Viskam savas metas.Aš pilnai suprantu tą jų vaikišką entuziasmą

Tie "vaikai" ir yra su normalia iranga, ir darosi kas jiems geriau, ir kaip geriau.. konstruojam bandom ir tiek.. ir tai kas kad medine deze susikales - man su ja patogu, daug kas telpa ir minksta sedet.. sargeliai taip pat, tai vienam tai kitam gyli dirba priklauso ir aviza.. ir "daznio" darbas..
o pas jumi vel vien eilines kritikos.. jai sedit ant kibiro tai ir sedekit ziurekit kad uzpakalis neprisaltu (i)
ir tie vaikai ziuriu kur kas Daugiau ir Didesniu zuvu pagauna negu senas "veteranas" :-]

SIGUTIS

Postby SIGUTIS » Wed Jan 19, 2011 7:17 pm

Orass, ko dabar niršti, sūnau (?) Juk ir rašom, kad šaunu jog kažką kuriate, bandote pagaminti, o tu kažko nepatenkintas.Juk niekas jūsų be reikalo nekritikuoja.O kibiras kam juk aiškinau pačiam tai negi tokioje jaunystėje su atmintim prastai.Pasikartosiu - kibiras pašarams susidėti, o vėliau laimikiams sukrauti.Pabaigai, žodžiai daugiau ir didesnių rašosi iš mažųjų raidžių.O dėl laimikių tai varžomasi per varžybas, bet aš kai žiemą žvejojų vieną kitą kartą tai mane patenkina pilnai viskas Image

Orass

Postby Orass » Wed Jan 19, 2011 11:37 pm

Nu isreiskiau savo nuomone.. tiesiog jau per daug kritiku pasakot.. kas kart..
tai geriau nerasinekim nesamoniu rimtoj temoj o jai ka blevyzgose, isreiksime nuomones ir tiek.. (8:8)

Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Postby Balcius35 » Thu Jan 20, 2011 9:15 am

Kaip sakoma : Ne sventieji puodus lipdo... visa ziemine yranga, meshkereles, masalus, sargelius ir visa kita, galima gamintis paciam, ir tai nieko nebus prastesne yranga uz pirktine, o atskirais atvejais netgi geresne. Atviro vandens sezonas, kita kalba, geru meshkeriu nepasigaminsi, nors...budavo laikai, zvejodavom lazdymais ir lygtais vargo nematem... :)
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

kalutis

Postby kalutis » Sat Jan 22, 2011 9:25 pm

Nu va pagaminau savo pirma sargeli (buvau jau viena pagamines, bet sito tvirtinimo sistema taip pat pats pagaminau ) :) Gal neisvaizdus ir storas, bet trilitreke atroda virpa graziai, gal jei bus salygos ryt isbandysiu (h)
Jei bus netikes gaminsiu kol pavyks geras :-]
Image

saugus

Postby saugus » Sun Jan 23, 2011 5:20 am

Nūūūūūūūūūūū, neeeeeeeee, graziai atrodo... (y)

Dziedas

Postby Dziedas » Sun Jan 23, 2011 9:29 am

Pasuk 180 laipsniu, meškere patuogiau gules rankoje

SIGUTIS

Postby SIGUTIS » Sun Jan 23, 2011 10:56 am

Image

Šaunuolis, kaluti.Turi laiko kurio veltui nešvaistai-pagirtinaImage

kalutis

Postby kalutis » Sun Jan 23, 2011 8:44 pm

Praverciau siandien "Zukle+" ir pamaciau , kad tipo sportininkas sako ,kad gerai parinktas lafsaninis sargelis turi nulinkt 75 laipsniu kampu (wow) Ar cia tiesa (?)

Vienas

Postby Vienas » Sun Jan 23, 2011 9:21 pm

kalutis wrote:Praverciau siandien "Zukle+" ir pamaciau , kad tipo sportininkas sako ,kad gerai parinktas lafsaninis sargelis turi nulinkt 75 laipsniu kampu (wow) Ar cia tiesa (?)

Na taip...toks sargelis rusų terminologijoje gavo vardą "soplia",lietuviškai būtų -snarglys.Pats dėkingiausias sargelis virpinimui.Tik,kibimo parodymui belieka kokie 10 laipsnių,todėl reikia šiokių tokių įgūdžių suprast kibimui.Dažniausiai tai būna akimirksnio sargelio nukrypimas nuo ritmo...pristabdymas arba papildomas virptelėjimas.

Return to “Žieminė”