Museline meškere Norvegijoje

Skyrelis museliautojams
Post Reply
ignelis

Museline meškere Norvegijoje

Post by ignelis » Fri Oct 25, 2013 5:17 pm

Kad jau visą pirmąjį sezoną pražvejojau ir laiko nelabai turėjau kažką parašyti pasidalinsiu bent keliomis nuotraukomis... :V na o į susidomėjusių klausimus atsakysiu kiek patirtis leis... ;) užsikabinau rimtai, nors dar pavasarį mokiausi mėtyti vienarankiu 5#, bet nepraėjus nei porai mėnesių į kolekciją gulė dar vienas "Loop Goran Andersen signatures 9# DH" kotas ir dar keltas kotų laukia kitų metų... :V gėlavandenės tauriosios žuvys taip ir liko nemačiusios mano spiningų :G o muselinius kotus buvau idrbines ir jūrinėje žūklėje (t)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ignelis

Re: Museline meškere Norvegijoje

Post by ignelis » Fri Oct 25, 2013 7:14 pm

Image

Image

Image

Image

Image

Scorpas

Post by Scorpas » Sat Oct 26, 2013 4:07 pm

(y) (+) (y)

TIX

Post by TIX » Sat Oct 26, 2013 8:50 pm

Mmm... saldainiukai, ne nuotraukos! Balc pavyds. Net ash savo laiku 6ke rankose mojavau rimtai mintydams apie Minijos žuves, bet atkalbėjo mani dėdės muselininkai nuo pigaus koto pirkimo, o brungesniam nesiryžau, tai taip ir likau, ačiu dievui, prie to ką turiu ...:D

ignelis

Post by ignelis » Sun Oct 27, 2013 11:08 pm

dekui (y) :) ziurek TIX gal dar kokia diena imsi ir grisi, jei jau prisiminei. Noresi prisimint, po nauju galesim ant slakio pabandyt :S Sakyciau tai labiausiai itraukiantis zukles budas. Po nervingo pirmojo menesio, dabar po kiekvienos zukles jauciuos kaip po spa :-)

Kuosa

Post by Kuosa » Mon Oct 28, 2013 9:39 am

Nu maladec Ignelis. Nėra ką ir pridurti. (y)

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Mon Oct 28, 2013 12:27 pm

(y) man patiko sitas http://imageshack.us/photo/my-images/7/gt49.jpg/ masalas,tik tu kusplaukiu per daug

ignelis

Post by ignelis » Mon Oct 28, 2013 1:48 pm

"kūšplaukių" realiai dar ir daugiau reikėjo tom sąlygom. Aukštas drumstas vanduo, reikalavo kuo didesnės ir sunkesnės musės. ... :D

Post Reply