Padekit pasirinkt

Viskas, kas susiję su dugnine meškere
Kuosa
aktyvus žvejoklis

Re: Padekit pasirinkt

Post by Kuosa » Wed Mar 26, 2014 9:26 am

Šiandien priminsiu. Lygiai mėnesis po pirmo post'o. :)
Protingi paukščiai aukštai neskraido...

Arunasbaze
nepailstantis žvejoklis

Post by Arunasbaze » Wed Mar 26, 2014 11:54 am

manai,kad mes dienu skaiciuoti nemokam?Tik tas skaiciavimas nieko nepakeis,meetas ne rinkimai i prezidento posta,gali ir neivykt :-]
....turku problema,jei i susisaudymus jie ateina su peiliais:)

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Tue Apr 15, 2014 7:48 pm

Papildžiau savo feederių kolekciją ilgai lauktu Drennan 12 ft matchpro super feeder 3,66 m ir priedo dar gavau Drennan red 10 ft karp feeder 3,05 m, kuris labai tiks kaip smagus pikeriukas, 6-iom abiem tinkančiomis įvairaus stangrumo viršūnėlėmis, dėklu abiem kotam už man priimtiną kainą. :) Ačiū Modestui iš Šilalės.:H Belieka kuo greičiau tai išbandyti "in actione" :P Image (h)
Last edited by Scorpas on Wed Apr 16, 2014 6:17 am, edited 2 times in total.
Žvejys žvejui - brolis, bičiulis, draugas!

Arunasbaze
nepailstantis žvejoklis

Post by Arunasbaze » Tue Apr 15, 2014 8:16 pm

jau po biski gali atidarinet nereikalingu match pro duper feeder carptelemach shopa :D

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Wed Apr 16, 2014 6:13 am

Arunasbaze wrote:jau po biski gali atidarinet nereikalingu match pro duper feeder carptelemach shopa :D
Aš nereikalingus dažniausiai išdalinu pradedantiesiams, gal kokio ir tau reikia? :V :D (h)

Arunasbaze
nepailstantis žvejoklis

Post by Arunasbaze » Wed Apr 16, 2014 7:57 am

Scorpas wrote:
Arunasbaze wrote:jau po biski gali atidarinet nereikalingu match pro duper feeder carptelemach shopa :D
Aš nereikalingus dažniausiai išdalinu pradedantiesiams, gal kokio ir tau reikia? :V :D (h)
A as savo nereikalingus pardavineju,gal ir tau ko reikia?Turiu ir tavo vienmeciu "old scholl" daiktu,vos ne antikvaras jau :-] .Cia net "kieciau",kai su tokiais zvejybos irankiais privarai zuvies,nei su naujais vietnamieciu Garboliniu ar kinieciu Drennazu rykstemis :-] . :D http://www.pipedija.com/index.php/Garbolino

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Wed Apr 16, 2014 9:59 am

Arunasbaze wrote:...A as savo nereikalingus pardavineju,gal ir tau ko reikia?Turiu ir tavo vienmeciu "old scholl" daiktu,vos ne antikvaras jau :-] .Cia net "kieciau",kai su tokiais zvejybos irankiais privarai zuvies,nei su naujais vietnamieciu Garboliniu ar kinieciu Drennazu rykstemis :-] . :D http://www.pipedija.com/index.php/Garbolino
Kažkaip mane žuvies kiekiai, jų pagavimo būdai bele kaip, bele kur (komerciniuose prūduose) ir su belekuo nelabai bedomina.(-) Retkarčiais paėmus tuos mano turimus senesnius kotus kažkaip keista pasirodo, kad ir ant tokių nezgrabnų neblogai kibdavo.:O
Turiu aš dar veikiančią Nokia 1610, plyta anksčiau vdinta, ale kažkodėl naudojuosi ir ne tik aš kito modelio mobiliakais, nežiūrint, kad jie siauraakių pagaminti... :P

Arunasbaze
nepailstantis žvejoklis

Post by Arunasbaze » Wed Apr 16, 2014 1:53 pm

Scorpas wrote:
Kažkaip mane žuvies kiekiai, jų pagavimo būdai bele kaip, bele kur (komerciniuose prūduose) ir su belekuo nelabai bedomina.(-)
na mane labai domina budai,kiekiai ir zuvies rusys.nes ne kiekviena tinka i rukykla (+) (h) .Ir nelabai man svarbu kur,gali buti ir sulinyje.......prude,baloj,ezere ar juroj.Man nusispjaut.
Manes vissikai nedomina tik girtuokliavimas prie vandens eilines zvejybos metu ir daugiadienis laiko marinavimai palapinej ,kai puse naudingo zvejybos laiko pramiegama besiblaivant.,..... as tiek laiko neturiu (h)
Pavasaris......... ir taip darbu begales (!)

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Wed Apr 16, 2014 2:03 pm

Arunasbaze wrote:
Scorpas wrote:
Kažkaip mane žuvies kiekiai, jų pagavimo būdai bele kaip, bele kur (komerciniuose prūduose) ir su belekuo nelabai bedomina.(-)
na mane labai domina budai,kiekiai ir zuvies rusys.nes ne kiekviena tinka i rukykla (+) (h) .Ir nelabai man svarbu kur,gali buti ir sulinyje.......prude,baloj,ezere ar juroj.Man nusispjaut.
Kiekvienam savo..., tik man atrodo tada geriausia žuvį pirkti Max-mose arba Kauno turguje,- ten laiko sugaištama dar mažiau. :P Tiek to, geriau ruoškimės oro atšilimui po švenčių ir darykime kiekvienas tai, kas maloniausia, o ne naudingiausia. Laikas nelaukia.(h)

Reaktyvinis Kulverstukas
žvejoklis

Post by Reaktyvinis Kulverstukas » Fri Oct 24, 2014 2:52 pm

Gal kam yra teke ciupinet toki kota --> awa-shima alliance kompressa ? Didelis pliusas, kad deklas komplekte.
O gal yra uz panasia kaina geresniu variantu ? Domina 3.3m. - 3.6m. kotai, light'ai arba mediumai iki 90 gr.

Post Reply