Jaukai, masalai, prievilai "Feeder/Piker" žvejybai

Viskas, kas susiję su dugnine meškere
Grazvis

Re: Jaukai, masalai, prievilai "Feeder/Piker" žvejybai

Post by Grazvis » Sun Nov 27, 2011 1:29 am

"SAMET JAUKU PASLAPTYS" Nors jai paziurejus placiau galima pagal duotus papildu kiekius ir jaukus "burti" ir su kitu firmu produkcija:
Image
Image
Image
TRAPER
Image (h)
Last edited by Grazvis on Sat Feb 25, 2012 6:23 pm, edited 1 time in total.

anonimas

Post by anonimas » Wed Dec 21, 2011 9:41 pm

SIGUTIS wrote:Būkim biedni, bet teisingi nes gerai pravesti renginį yra didelis menas ir ne kiekvienas tai sugeba atlikti.
Viena puse teisus TATA, o iš kitos pusės kaip pažiūrėti :O Jei vyksta rimtos varžybos tada šaunu, gražu, įdomu nes tikrai girti nesivolioja, bet yra vienas bet - reikia būti sportinės žūklės fanatu (H-) Iš kitos pusės kada darai tokius susitikimus ir dalis nebaigia net varžybų nes pasigeria ar kitaip "pavargsta" tai anokia čia laimė į girtus žiūrėti.Aš jau nekalbu, kad atrakcionam iš viso daug kam nei laiko, nei jėgų nelieka :-] Mano galva jei yra noras išgerti ir atsipalaidavus pažvejoti tada susitikimai (y) bet jei ko nors išmokti ar tobulėti tada tik sportinės žūklės varžybos.Trečiu atveju lieka savas 2-4 žmonių kolektyvas su kuriuo ir vertiesi ištisus metus važinėdamas į žvejybąImage
siguti,tai gal galit pakomentuot,kaip tas gerai pravedamas renginis ,nu jus tai tipo sugebat ,nebuvot jus ten ir nezinot kaip viskas vyko. ,aciu uz atsaykyma

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Thu Dec 22, 2011 8:53 pm

Nieko naujo nepasakysiu tik noriu užakcentuoti keletą dalykų norint pasiekti bent kiek geresnio rezultato pravedant renginį - varžybas.
1-Patirtis tokių renginių rengime.
2-Minimum alkoholio net iki jo nebuvimo.
3-Visiškas dalyvių užimtumas.
4-Programos parengimas ir jos vedimas.
Kalbant apie pirmą punktą galima būtų ir paskaitą pravesti, ir asmeninia patirti pasidalinti, ir stenktis laikytis griežtai reglamento, ir geras išankstinis pasiruošimas varžyboms.
Dėl antro punkto daug plėstis nėra ko.Paprastas pavyzdys, miesto pirmenybės kurios pravedamos be jokio alkoholio ir nei vienas dėlto nemiršta.
Dėl trečio punkto tai geriama ar užsiimama tuo kuo nereikia tada kada yra daug laisvo laiko ir nėra kas veikti.Juk nejau būtina po varžybėlių tik skubėt prie stalo kada galima prigalvoti įvairių pramogų.
Be viso to turi būti ne tik apdovanojimai, bet ir atminimo dovanėlės visiem dalyviams.Galima prigalvoti įvairių nominacijų.Žodžiu, noriu pasakyti, kad kaip organizatoriai viską užveda tokia šventė ir gaunasi.Be viso to, aišku, turi būti ir palaikymas bei savitarpio supratimas ir iš pačių dalyvių taip pat.
P.S.Mano komentaras buvo apie šventę kuri kai kam būtent taip ir baigėsi kaip rašiau :%-} Nelabai supratau ką anonimas norėjo pasakyti savo komentaru, o ypač antra sakinio dalimi :O Kur aš buvau, kur nedalyvavau :V Šito nesupratau (-) Na, o šiaip, kaip sugebėjau taip paaiškinau.Reikia realiai kalbėti, tartis tada ir paaiškinti galima išsamiau.Tai tiek šiam kartuiImage

anonimas

Post by anonimas » Thu Dec 22, 2011 10:48 pm

SIGUTIS wrote:Nieko naujo nepasakysiu tik noriu užakcentuoti keletą dalykų norint pasiekti bent kiek geresnio rezultato pravedant renginį - varžybas.
1-Patirtis tokių renginių rengime.
2-Minimum alkoholio net iki jo nebuvimo.
3-Visiškas dalyvių užimtumas.
4-Programos parengimas ir jos vedimas.
Kalbant apie pirmą punktą galima būtų ir paskaitą pravesti, ir asmeninia patirti pasidalinti, ir stenktis laikytis griežtai reglamento, ir geras išankstinis pasiruošimas varžyboms.
Dėl antro punkto daug plėstis nėra ko.Paprastas pavyzdys, miesto pirmenybės kurios pravedamos be jokio alkoholio ir nei vienas dėlto nemiršta.
Dėl trečio punkto tai geriama ar užsiimama tuo kuo nereikia tada kada yra daug laisvo laiko ir nėra kas veikti.Juk nejau būtina po varžybėlių tik skubėt prie stalo kada galima prigalvoti įvairių pramogų.
Be viso to turi būti ne tik apdovanojimai, bet ir atminimo dovanėlės visiem dalyviams.Galima prigalvoti įvairių nominacijų.Žodžiu, noriu pasakyti, kad kaip organizatoriai viską užveda tokia šventė ir gaunasi.Be viso to, aišku, turi būti ir palaikymas bei savitarpio supratimas ir iš pačių dalyvių taip
P.S.Mano komentaras buvo apie šventę kuri kai kam būtent taip ir baigėsi kaip rašiau :%-} Nelabai supratau ką anonimas norėjo pasakyti savo komentaru, o ypač antra sakinio dalimi :O Kur aš buvau, kur nedalyvavau :V Šito nesupratau (-) Na, o šiaip, kaip sugebėjau taip paaiškinau.Reikia realiai kalbėti, tartis tada ir paaiškinti galima išsamiau.Tai tiek šiam kartuiImage
SIGUTI JAI KA TAI KIEKVIENS DALYVIS BUVO APDOVANOTAS ATMINIMO STATULELEMIS ,O NE TUSINUKAIS IR DIRBTINAIS KUKURUZAIS,BETO PIRMOS TRYS VIETOS BUVO APDOVANOTOS TAUREMIS MEDALIAI IR DIPLOMAIS,O NE NEREIKALINGAIS DAIKTAIS KURIE BUVO ISTEIGTI KAIP PRIZAI ,BE TO NETIK DALYVIAI,BET IR VISI KURIE BUVO BUVO VAISINAMI VAISEMIS IR NEI VIENS NESISKUNDE. DABA PRIDEJES RANKA PRIE KRUTINES PASAKYKIT,KAD JUSU AUKSLININKU CEMPIUONATUOSE NIEKAS NEVARTOJA SNABES GRAUDU SKAITYT KAIP TOKS ZMOGUS KAIP JUS TAIP NUSISNEKA .

SIGUTIS

Post by SIGUTIS » Fri Dec 23, 2011 3:34 pm

Atrodo supratau kur šuo pakastas (+) Aš kalbėjau apie vienas varžybas - susitikimą kur pats buvau, o jūs apie savas (r) Visiškas nesusikalbėjimas (-) O čia kuriame ture LA matėte geriančius - galima konkrečiau.Būčiau dėkingas ir darytumėme išvadas (+) (y) Taigi, laikas ir vietaImage

Grazvis

Post by Grazvis » Fri Dec 23, 2011 8:48 pm

Ir buciau dekingas vyrai savo tolimiasnes diskusijas persikelkit y blevyzgas. nes nematau, kad bent kiek y tema pataikytumete dekui (h)

Grazvis

Post by Grazvis » Mon Jul 30, 2012 11:12 pm

(H-) Kiekvienas meškeriotojas turi susidaryti savo taktiką, kaip, kur ir kada naudoti kvapnius purškalus. Beje, ekspertų teigimu, patartina vadovautis keliomis taisyklėmis, kurios padeda suformuoti savo purškalų naudojimo atvejų ir nuostatų sąvadą. Patariama nesivadovauti savo uosle ir pojūčiais, nes žuvų skonis ir polinkiai – ne tokie pat kaip žmogaus. Kitaip tariant, tai reiškia, kad ne viskas, kas skanu mums, patrauklu vandenų gyventojams. Klaidinga nuomonė, pabrėžia ekspertai, dažniausiai susidaroma todėl, kad žuvims ir žmonėms vienodai gardūs biskvitai ir meduoliai, medus ir žemuogės.

Maps

Post by Maps » Tue Aug 14, 2012 5:23 pm

niekur nerandu Kaune kur pirkti Timar spalvotu dziuvesiu misinio arba Timar pelleciu. Gal kas zinote, pirkote?

Grazvis

Post by Grazvis » Wed Aug 15, 2012 3:42 am

Ziurek pas J.Jablonsky.
PS: Salmo yra SENSO ;)

Maps

Post by Maps » Wed Aug 15, 2012 11:17 am

Grazvis wrote:Ziurek pas J.Jablonsky.
PS: Salmo yra SENSO ;)
Sensas ir turi spalvotu dziuvesiu?

Post Reply