Sistemeles dugninei

Viskas, kas susiję su dugnine meškere
Arunasbaze

Re: Sistemeles dugninei

Post by Arunasbaze » Wed Apr 20, 2011 5:47 pm

Grazvis wrote: naudoju didelio turio serykla man jos pilnai pakanka.
PS: ......atrodo KRUTAI kai aplink stovi zvejai su kruvom meskeriu ir keikia tavo dzikus, kvapus nesuprasdami esmes.
...prarandi zvejybos laika,nes lauki kol nuskes serykla ir ,isbirs pasaras;)
P.S.Matyt gaudai salia tu,kur su glebiu teleskopu marias matuoja..... :D

Grazvis

Post by Grazvis » Thu Apr 21, 2011 8:21 pm

deividas wrote:(y) geras straipsnelis, man kaip pradedanciajam dauk naudingos info vienoje vietoje. ir klausimelis toks... dzikus i pasara pili su visom pjuvenom ar dali nuimti, ar apskritai ju vengti?
Kadangi perku sveremus tai juos sufasuoja be jokiu priemaisu, bet didelio skirtumo neturetu buti del tu pjuvenu, galiu pasakyti kad net padetu greiciau isilaisvinti pasarui is seryklos. Papildomai viliotu zyvy ;)
PS: Tik reik kad dzikai butu "sviezi" kad nebutu pjuvenos ar selenos prisigere amoniako.
Last edited by Grazvis on Fri Apr 22, 2011 10:30 am, edited 1 time in total.

Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Post by Balcius35 » Fri Apr 22, 2011 7:23 am

Na pjuvenas nesunku ir nupusti, tik tai daryti reiktu pavejui aishku, nes kitaip...o del to, kad varyt i pashara su visom pjuvenom...sunku pasakyt, esu tai dares, lyg nieko...nors jei dzykai kazhkiek jau senesni, tos pjuvenos stipriai trenkia amoniaku...tai...rizikuot, kad taip prasmirs jaukas...ka as zinau..
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

arutis

Post by arutis » Fri Apr 22, 2011 7:44 am

Šiaip jau geriau persijoti, o "dzikus" bent parą palaikyt jauke... :V

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Fri Apr 22, 2011 8:26 am

ka as zinau,bet daznai ten buna ne pjuvenos,o selenos.
As perku be jokiu selenu dideliais kiekiais svarius uz puse kainos...ipilu tada kokio sauso pasaro,jei jis spalvotas,tai ir tie dzikunai pasidazo :D

deividas

Post by deividas » Sat Apr 23, 2011 10:37 am

dekui dekui us info. bandysiu "dzikucius" pasaru paserti, gerai, kad jie pakankamai gajus tai galima ir keles dienas papeneti :V .
ir dar vienas klausimelis del pavadelio... koki naudoti? is kokio valo? kaskaip nelogiska man atrodo deti plona monofilamentini vala kuris yra stiprei silpnesnis lyginant su pagrindiniu ( viena kota papuosiau pintu 0,15 Power pro braind kuris atseit laiko 9kg. o kita mikado Crystal monofilamentini 0,22 6,5kg). monofilamentinis "ale" maziau matomas po vandeniu... logiskiausia butu deti pati ploniausia pinta vala. ar visgi mono... del to "nematomumo"?
aisku 6 ar 9 kg. laikantis valas galbut yra stiprei per didelis kaip pradedanciajam, bet su plonesneis valais dar ankstoka man :). Pagrinde zvejoju, nemune, nery ir kauno mariose.

Grazvis

Post by Grazvis » Mon Apr 25, 2011 11:59 am

deividas wrote: del pavadelio... koki naudoti? is kokio valo? kaskaip nelogiska man atrodo deti plona monofilamentini vala kuris yra stiprei silpnesnis lyginant su pagrindiniu ( viena kota papuosiau pintu 0,15 Power pro braind kuris atseit laiko 9kg. o kita mikado Crystal monofilamentini 0,22 6,5kg). monofilamentinis "ale" maziau matomas po vandeniu... logiskiausia butu deti pati ploniausia pinta vala. ar visgi mono... del to "nematomumo"?
aisku 6 ar 9 kg. laikantis valas galbut yra stiprei per didelis kaip pradedanciajam, bet su plonesneis valais dar ankstoka man :). Pagrinde zvejoju, nemune, nery ir kauno mariose.
Pavadeliui reik naudoti minksta vala mono filamenta jai zuvis atsargiai kimba jai, kimba gerai nera didelio skirtumo kokio storis tas pavadelis bet max as manau butu 0.18mm. Nebent tikslas karpiai tada jo reik galingu pavadeliui valo. Zuvis valo nemato ji jy pajaycia kada ysiurbia kabliuka su masalu.
Mariose gaudant karsius pilnai uztenka 0.12 pintuko pagrindinio, 0.28 mono soklyderis. 0.16 mono pavadeliai.

deividas

Post by deividas » Tue May 03, 2011 11:36 am

na soklyderio as nenaudoju. mano fyderiukas pakankamai dideli svori gali mesti o ir serykleles neipatingai sunkes naudoju... todel manau be soklyderio labai neprarandu kasko. ar klystu?

Grazvis

Post by Grazvis » Tue May 03, 2011 11:50 am

Soklyderis naudingas:
1 sistema ne tokia "dubova" todel daugiau zuvies istrauki maziau atsipurto.
2 pakirtimas gaunasi svelniasnis, nes ant fyderio dazniausiais zuvis pati "seda", o be soklyderio kirtimo metu kabliuka gali isplesi is zuvies.
3 pintas valas tarnauja ilgiau nes neguli ant dugno. Dreisenos, akmenai nepazeidzia jo. Storas mono valas geriau laiko pazeidimus nei pintas. Pakeisti visada pigiau mono nei pintuka.
PS: jis nemaiso ir uzmetinejant dideles/mazas seryklas, maziau kencia pirstai ir atstrelu seryklos sumazinimas iki minimum, slydimas mono valo ziedais yra geresnis nei pintuko pradinei keli metrai paleidziant serykla isleke greiciau su mazesne trintim nei su pintuku, o tai ytakoja uzmetimo atstumui. (h)
Image (Video)
Last edited by Grazvis on Wed Jun 15, 2011 10:26 pm, edited 1 time in total.

deividas

Post by deividas » Wed May 04, 2011 11:31 am

nemaciau visai, kad jau buvai rases. eini eini cia per tuos forumas tai galva visai tuscia pasidaro, paskui tik pirstu kai rodo daeina ;) . seip is esmes viskas aisku, daugiau praktikos ir ismoksim.
va dar vienas klausimelis. maciau vienoje foto kure grazvis buvo imetes is mariu, kad fideriuka laiko pastatyta i virsu ir signalizatorius virsunele be jokiu skambalu ar dar kaskokio velnio... visada mariose taip darai ar priklauso nuo kranto, gylio ar dar kasko?

Post Reply