Dirbtiniai masalai

Viskas apie spiningavimą
Orass

Re: Dirbtiniai masalai

Post by Orass » Thu Nov 24, 2011 11:06 pm

Kristas wrote:Tai kad perki perki tas varles o ar zvejoji su jom ar ka pagauni? (8:8)
Kristai, rimto kol kas nieko, bet tikiu kad pagausiu.. (h) si sezona gal ir ne, bet kita... tai tikrai (y) nes tik siemet tuo uzsiimu..
O pizdaviokliam, ziurekit paskui kad nereiktu klaust kur pirkau :-]

Kristas

Post by Kristas » Fri Nov 25, 2011 10:18 am

Orass wrote:
Kristas wrote:Tai kad perki perki tas varles o ar zvejoji su jom ar ka pagauni? (8:8)
Kristai, rimto kol kas nieko, bet tikiu kad pagausiu.. (h) si sezona gal ir ne, bet kita... tai tikrai (y) nes tik siemet tuo uzsiimu..
O pizdaviokliam, ziurekit paskui kad nereiktu klaust kur pirkau :-]
Na nematau ka cia pizdavot masalas kaip masalas bandziau pries kokius 5metus keleta kartu zvejot nepavykus nieko suzvejot meciau ta reikala tiesa masalas buvo poperio ir varles misinys t.y varle poperis :-] (+)

ignelis

Post by ignelis » Fri Nov 25, 2011 5:45 pm

yra ir pas mane dezhej kazhkada tokiu guleje, mazhai gaudziau, nieko nepagavau...., masalas ishskirtinai rudeninis, praeitam zukle+ numeryje kazhkas apie tas varles rashe.... ispudingai gerai neatsiliepe, bet esu skrostose lydekose varliu rades nekarta.
Ish silikoniniu naturaliai atrodanciu masalu man superinis buvo tik "Veziuku mitacijos", tiesa tie veziukai tai mikromasaliniai, bet rudeniniam eseriam super eidavo, esu ir lydekaiciu nedideliu pagaves su jais... sueidavo tik tose balose kur veziu populiacija gan gausi... ;) pravodke ir labai specifine dirbdavo...

Orass

Post by Orass » Fri Nov 25, 2011 6:16 pm

Kristai, gal del to ir nesuveike (8:8) snd ismeginau dvigalvius.. nu su nuostaba :-) (h) Jigu isgavau judesius (y) gaila nemuno nekele.. tai testavimas tik seip praejo :) gaunasi soktelejimas, ir virtimas .. panasei kaip pridauzta varle.. (y) na vistiek anksciau ar veliau.. (h)

Kristas

Post by Kristas » Fri Nov 25, 2011 9:40 pm

Orass wrote:Kristai, gal del to ir nesuveike (8:8) snd ismeginau dvigalvius.. nu su nuostaba :-) (h) Jigu isgavau judesius (y) gaila nemuno nekele.. tai testavimas tik seip praejo :) gaunasi soktelejimas, ir virtimas .. panasei kaip pridauzta varle.. (y) na vistiek anksciau ar veliau.. (h)
Del ko del to nesuveike? :V

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Sat Nov 26, 2011 8:57 am

vienas klausimas prancuzu gurmanams- varliu myletojams.....o ka?.ant patikrintu metu metus masalu gaudytri zapadlo. (?) kad reikia dvirati isradineti?Zinau balu,kur tikrai varles :V yra pagrindinis lydeku maistas,bet kad Nemune :-] sita sh....metyti,tai ka as zinau-yra normaliu patikrintu (y) nemuniniu gumu,o cia Nemune i srove varle tikrai nelenda ,ji prie kranto po akmenim trinasi,ka jus su ja palei viduri nemumo srovej gaudot? :D :D

ZverisKLP

Post by ZverisKLP » Sat Nov 26, 2011 4:23 pm

Arunasbaze wrote:vienas klausimas prancuzu gurmanams- varliu myletojams.....o ka?.ant patikrintu metu metus masalu gaudytri zapadlo. (?) kad reikia dvirati isradineti?Zinau balu,kur tikrai varles :V yra pagrindinis lydeku maistas,bet kad Nemune :-] sita sh....metyti,tai ka as zinau-yra normaliu patikrintu (y) nemuniniu gumu,o cia Nemune i srove varle tikrai nelenda ,ji prie kranto po akmenim trinasi,ka jus su ja palei viduri nemumo srovej gaudot? :D :D
Vot butent :H

Orass

Post by Orass » Sat Nov 26, 2011 11:41 pm

Arunai ka jus cia kliedite ? manau ir taip visi zino kad su varlem tik palei zoles ieskot ir reik (h) Ir is kur istrauket kad tik nemune ? Jog nemunas mano pgarindine gaudymo vieta, bet jei gaudau jame tai nereiskia kad ir balose negaudau (h)
P.S Su dvigrameis jiggo/tvicho budu su palaukimu varle sokdama griuna ant pilvo.. visai nieko vaizdialis.. dbr idomu ar jis sudirbs (8-)

Arunasbaze

Post by Arunasbaze » Sun Nov 27, 2011 11:14 am

Orass wrote:...gaila nemuno nekele.. tai testavimas tik seip praejo :) gaunasi soktelejimas, ir virtimas .. panasei kaip pridauzta varle.. (y) na vistiek anksciau ar veliau.. (h)
Sakai ne Nemune......nu nu ......sudirbs sudirbs,.....jei ne varle grius ant pilvo,tai bent kolegos zvejai is juoko :D

Orass

Post by Orass » Sun Nov 27, 2011 9:58 pm

nesmagu girtis, bet mano logika, ir jos "pateikimas" (jei taip galima apibudint) dar neapvyle (h) O ka Nemuno varles kitokios kazkuom ? :%-} visa vasara ju buvo..
o kaip bus simet neaisku.. sezonas kaip ir i pabaiga.. (n)
P.S visada vadovaujuosi savo nuojauta ir intuicija ;)

Post Reply