Suluzo Spiningas

Viskas apie spiningavimą
bobis

1141

Post by bobis » Thu Jan 20, 2011 2:49 am

nupirkčiau sveiką apatinę 1141 G.Loomis spiningo dalį

galima siųlyti ir kitokius varijantus.
patuikslinu, pas mane sveika viršutinė dalis, apatinės dalie sujungimas sutraiškytas su durelėmis, ir nupjautas. dabar ji, apatinė dalis, trumpesmė 6-ias cm ir nebelenda į, tiksliau, nebesusijungia su viršutine dalimi...

Arunasbaze

Re: 1141

Post by Arunasbaze » Fri Apr 22, 2011 8:22 am

irgi nebloga tema :-]

Linass

Suluzo Spiningas

Post by Linass » Mon Jun 13, 2011 3:07 pm

Sveiki sulauziau savo mylima Salmo Diamond spininga (nuluzo virsune) noreciau pasitairaut ar imanoma nusipirkt kita virsune (sudurima) ar tokiais dalykais is viso prekiaujama ? :)

Kuosa

Re: Suluzo Spiningas

Post by Kuosa » Mon Jun 13, 2011 3:37 pm

Klausimas kiek ten tos virsunes nuluzo? Jei su durim tik virsutini zieda sutrynei- galima nauja uzdet. Bet jei daugiau- tai vargiai.
Is kitos puses- puikiausia proga igyti SHIMANO CATANA... :)

Zvejas

Post by Zvejas » Wed Jun 15, 2011 9:37 am

Is patirties sakau, mesk lauk, arba persidaryk i kokia lengva dugninuke, nebus jis toks jau koks buvo.

kalutis

Post by kalutis » Wed Jun 15, 2011 9:43 am

Na man buvo luzes spiningas, tik ne toj vietoj per sujungima, tai labai puikiai susitaisiau ir sekmingai gaudau ;)

Linass

Post by Linass » Wed Jun 15, 2011 11:14 am

Pas mane tai kai luzo tai luzo sutvarkyt jau nebeiseis ;D

Naglis

Post by Naglis » Wed Jun 15, 2011 12:41 pm

Šiaip turėtų būt tuščias vidurys. Jei lūžo arčiau galo ieškok kur prasideda tuščiaviduris blankas ir įklijuok viršūnėlę. Bus džiginis kotas arba lengva dugninukė.

reebokas

Post by reebokas » Wed Jun 15, 2011 2:41 pm

sena ismesk,ir iparduotuve naujo isigyt ;)

bobis

Re: 1141

Post by bobis » Sat Jun 18, 2011 5:57 am

HELP MY

Gal ir man galėtų kas pagelbėti?
Vis tebevargstu su savo spiningu G.Loomis 1141. Šiaip, koks ten vargas, stovi jis kampe pastatytas, nusiminęs, invalidas... :-(
Tai gal kas žino, kam galėčiau patikėti jį, kad jam tą invalidumą panaikintų, arba bent jau sumažintų grupę invalidimo tiek, kad jis vargšelis galėtų pradėti ,,darbuotis" :)

Kaip jau esu minėjęs, dėl įvykusios nelaimės (gal nelabai čia tinka tas žodis, bet tiek jau to) storasis jo galas per sujungimą yra patrumpintas 65-iais milimetrais ir nebeįmanoma ant jo užmauti plonojo galo. Tai va, reikalingas rimtas meistras, kuris apsiimtų šią problemą pašalinti.

Perkant brangius kotus, rimta, save gerbianti firma, jiems duoda garnatiją ,,pažyznienno" (visam gyvenimui), kaip rusai sako. Mes palinksim galvas, apsidžiaugiam ir čia viskas ok. Bet va, atsitikus kokiai bėdai, kai pradedam skaičiuoti viską, dažnai jau viskas gaunasi kiek kitaip.
Vieno Šaunaus žvejo ir superinio, sakyčiau,žmogaus ,ir kuris vienintelis, sužnojęs apie mano bėdą, man pagelbėjo gerais patarimais, o ne pašaipomis, kaip nekurie (8-) , ir kurio nikas vienam žvejų forume - Krauzas (nematau reikalo slėpti) patarimo dėka, aš pradėjau susirašinėjimą su Gloomis firma... Nebenoriu plėstis, derybos vyko ilgokai, ir galų gale toks atsakymas:
You can send the rod to us for warranty evalaution. There will be a $160 (US) charge for shipping internationally. Here is a link to our warranty form and procedure: ir čia parašyta, kur siųsti... :shock:
Taigi, 160 baksų, grubiai tariant, apie 400 litų , kaip ir brangokai, sakyčiau, gaunasi tas siuntimas, bet čia nieko juk nepakeisi, nestandartinis toks gi siuntinys ir viskas. Nori siųsk- nori ne. Aš ko gero siųsčiau, bet iškyla kita problemikė. Kai man atsiųs naują spiną, labai didelė tikimybė, kad dar ir muitą teks susimokėti, kuris yra ar ne 20 procentų. O tada jau tikrai mano tas spinas pataps iš anglinio- auksiniu :-]
Tai va, koks ,,detektyvas" čia gaunasi.
Taigi, help my, kaip anglai sako, arba, pomogitė mnie, liudi dorogijė, jėsli kto možėtė :lol:
Aš jo kol kas niekur nesiųsiu. Gal, jums padedant, pavyks rast rimtus meistrus šiam reikalui išspręsti. Nes jau tikrai jam atsibodo vargšeliu tūnoti tam kampe trečius metus :-(

Post Reply