Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/upėms

Viskas apie spiningavimą
Kuosa

Re: Guminukai

Post by Kuosa » Sat Apr 16, 2011 8:20 pm

kalutis wrote:O kur tu perki juos ? Maxej gal? Nes as sita maximoj pirkau uz 5lt (+)
As pirkau Vilniuj "Laikas zvejoti". Pardavejas patare. Pasiteisino ir man ir biciuliui. As Viesiejo ezere. biciulis kazkur prie Moletu.

kalutis

Re: Guminukai

Post by kalutis » Sat Apr 16, 2011 9:31 pm

Nu as ir manau man gerai butu nes kur skaidru, ten turetu paiteisint kuo naturalesnes spalvos (y) :)

ignelis

Re: Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/upėms

Post by ignelis » Mon Sep 12, 2011 2:52 pm

Na kadangi tema "Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/" tai panashu kad apie pelkes kalba sukas, gal kas turit patirties? vanduo rudas(bet ne del drumstimo) zhuvu spalvos nerealios, gyliai nedideli, raistas, durpes(y) supergrazus eseriai ir lydekos (+) man idomiausia kokie spalvinimai jums pasiteisine masalai?

ZverisKLP

Post by ZverisKLP » Wed Sep 28, 2011 7:45 pm

Nesuprasi tų masalų valgytojų, tam pačiam prūde vieną dieną vieni veikia , kita dieną kiti :) Kažkur skaičiau, kad žuvys spalvų neskiria... Bučiau žuvis galėčiau Jums sąžiningai pasakyk kas kaip :D

Naglis

Post by Naglis » Wed Sep 28, 2011 8:12 pm

Tai va kad nesuprasi.
Pernai KM starkiai valgė Tepalo ir rašalo spalvas,
o šįmet morką ir salotą. (!?)

Me2za

Post by Me2za » Wed May 16, 2012 8:55 am

ignelis wrote:Na kadangi tema "Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/" tai panashu kad apie pelkes kalba sukas, gal kas turit patirties? vanduo rudas(bet ne del drumstimo) zhuvu spalvos nerealios, gyliai nedideli, raistas, durpes(y) supergrazus eseriai ir lydekos (+) man idomiausia kokie spalvinimai jums pasiteisine masalai?
Aš tokį ežeriuką uošvijoj turiunusižiūrėjęs. Tai man irgi baisiai patinka spalvo žūvų. Dažniausiai pagaunu su sūkrėm Mepp's ir BlueFox su mėlynu atspalviu. Na nežinau, gal sutapimas, bet mėlyna man čia visada pasiteisina. Ten ir rekordinį ešerį savo pagavęs (980 g.). (wow)

Šventasis Kroiksas

Post by Šventasis Kroiksas » Tue Jun 05, 2012 3:27 pm

Zole apaugusiuose ezeruose dazniausiai gaudau masalais su apsauga nuo zoliu, pvz rapala minnow spoon. Eseriams naudoju mazus krank voblerius, dazniausiai ryskiu spalvu, didziausias eserys-800g.

exortic
naujas žvejoklis

Post by exortic » Wed Feb 05, 2014 8:46 pm

Turiu porą tokių kaip tos tavo 'mėgstamiausios'. Lygtais 4g ir 8g . Mažesnė geltonai žalia, ir ji ešerius vilioja kaip velnias.
O ant didesnės nesu nieko pagaves, nors bandes daug.

gerasdviratis
aktyvus žvejoklis

Post by gerasdviratis » Sat Apr 05, 2014 8:18 pm

Tie spoonai yra super masalas,kai lydekos puksi zolese. Griebia skestancias. Gaila tik kad del ilituoto nepaslankaus kablio daznai atsipurto.
Kad jum pasara suo suestu...

Post Reply