Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/upėms

Viskas apie spiningavimą
kalutis

Re: Sukres/Meppsai :)

Post by kalutis » Mon Apr 11, 2011 8:07 pm

Seip kiek ziurejau ir zurnale ir seip pagrinde naturalios spalvos, o poto jau pagal fantazija kaip kam (8:8) Jeigu butu kazkos geriausias masalas tai turbut vien tik juos ir visi pirktu :-] ;)

ignelis

Post by ignelis » Mon Apr 11, 2011 10:02 pm

bent jau as ne spalva sureiksminciau o pravodke..., ant spalvu visokiu esu pagaves nuo ryskiausio iki visiskai juodo. ir ant visu man kibo gerai. tiesa pastebejau kad teigiamai reaguoja i tas sukres ant kuriu trishakiu yra muses surishtos, o didziausius esu sugaves ant vario spalvos +trisakis su muse..., bet trbut todel kad daugiausiai gaudydavau jais... :D

reebokas

Post by reebokas » Tue Apr 12, 2011 8:27 am

nepasakyciau kad spalva itakos nedaro,nes kiek bandziau tai tik juoda spalva rezultata dave,o kitos nieko apsoliutus nulis,dideli poveiki daro virpesiai ,o visa kita spalva ir meistriskumas.

Orass

Re: Vartiklės/pjautinės blizgės

Post by Orass » Tue Apr 12, 2011 10:03 am

kalutis wrote:Galetume padiskutuot kokias blizges naudojat ;) Labiausiai domintu, ka siulot salaciams (turiu omenyje vartikles)? Kolkas pasitikiu labiausiai tik pjautinem ir sukrem is masalu salaciams (8:8) :-)
baltos vartikles visai nieko, bei pailgos buna neblogos.. (+)

kalutis

Re: Guminukai

Post by kalutis » Thu Apr 14, 2011 3:52 pm

Na va mano kolekcijike :P Per mano trumpa karjera pasiteisine kolkas yra tik baltas su violetine nugarele ir 4 ir 7 nuo virsaus :V O kiti - rekomenduoti :P
Image

Balcius35
nepailstantis žvejoklis

Post by Balcius35 » Fri Apr 15, 2011 6:59 am

Visi geri, tik tas pats pirmas, tai toks ka as zinau :)
Karoch treningai su 3-jom juostikem yr jega!

Kristas

Post by Kristas » Fri Apr 15, 2011 8:30 am

Na as irgi praktiskai su visais esu gaudes ir daugiau maziau pagaves nors "salota'' vistik geriau veikia (8:8)

Kuosa

Post by Kuosa » Fri Apr 15, 2011 9:21 am

Balcius35 wrote:Visi geri, tik tas pats pirmas, tai toks ka as zinau :)
As turiu panasu i ta pirma, eseriuko imitacija, spalvos labai panasios. Vieno sezono neatlaiko (sukramtytas buna), bet lydekos noriai griebia.

kalutis

Post by kalutis » Fri Apr 15, 2011 1:24 pm

O kur tu perki juos ? Maxej gal? Nes as sita maximoj pirkau uz 5lt (+)

Orass

Post by Orass » Fri Apr 15, 2011 2:30 pm

Nu gal kada idesiu savo turini, nros jis ne is didziausiu.. :) pagausejes is pirmu foto aiskiai.. ir visi dirbantys.. :)

Post Reply