Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/upėms

Viskas apie spiningavimą
Darius zvejys

Re: Masalai žolingiems/apžėlusiems ežerams/upėms

Post by Darius zvejys » Sun Mar 06, 2011 8:31 pm

ogo su situo rapalo neuzsikabinance blizge esu daug gaudes vienas megstamiausiu mano masalu tik gaila kad pas musu tos lydekos nedideles isgaudo brakusai su toke blizge didziause 1.5kg esu paemes (y)

ignelis

Post by ignelis » Sun Mar 06, 2011 9:33 pm

o man kazkaip niekada jos pasitikejimo nekeldavo, ir galvodavau kad reklama visur :D nes baisiai jau paprastos ju konstrukcijos atrodo .. :V na bet sekanti karta jei bus reikalas tikrai meginsiu... (y)

Grazvis

Post by Grazvis » Sat Apr 09, 2011 1:18 pm

Nespresk koliega is isvaizdos Rapala patenta turi ;) jos paslaptis slypi galvoje. Butent sitos blizgutes labai graziai zaidzia ant kritimo mano manymu jos tam ir sukurtos kad mesti y "langa" zoliu ir laukti kol nuskes paskui staigiai timptelti ir vel lauki kol nuskes. Superinis daiktas bet kas liecia lydekas tai didesniu nei 1kg nepagaves. Labiausiai ji man pasiteisinus pavasary po nersto lydeku kai zoles vos iki vandesns pavirsiaus pakilusios (h)

ignelis

Post by ignelis » Sat Apr 09, 2011 3:15 pm

yra tokiam zaidimui skirtos ir jurates ishlengvintos... (y) turiu bet tjp ir neatidariau, nes negaudziau ana... :V lb nuobodus tas tox zaidimas...., perletas man

Kristas

Post by Kristas » Sat Apr 09, 2011 6:01 pm

Nezinau kiek bandes tu taip vadinamu "nezacyplejku" nuvile absoliuciai visos efektas praktiskai tas pats kas paprastu blizgiu jei meti i zoles tiek vienos tiek kitos graziai traukia zoles esme tame kad betraukiant pirma su zolem susitinka ta masalo vieta uz kurios jis risamas ar kabinamas tai yra masalo priekis jis iskart ir kabina kuoksta zoliu tad kabliuko apsauga toliau nebetenka savo prasmes as manau taip (+) Na dar kitas dalykas gali but kad zolynai zolynams nelygus ta prasme jei meti tarp keleto leliju tada gal jos ir turi efekta bet metant i rimtesni zolyna (-) (i)

Grazvis

Post by Grazvis » Sun Apr 10, 2011 12:24 pm

Kristas nenoriu yzeisti bet kaska ne taip darai ;) Nesakau, kad jos visiskai nekabina tu zoliu na, bent priekis puikei praeina va buna beda nes kabliukas visgi karts nuo karto kabinasi bet jai darai delekatini atsargu vangu pravedima niekas ten nesikabina. Masalas puikei dirba jai jam suteiki zaidima o ne mesi ir trauksi . (h)

PS: Viena beda su seis masalais kad pakirsti reik greit ir keliais stipriais patempimais nes nemazai atsipurtymu ir tusciu kibimu buna.
Pintas valas butinas kad jaustum masala kliuvinius reguliuotum patempimus ir su pakirtimu nebutu bedu.

Kristas

Post by Kristas » Sun Apr 10, 2011 7:49 pm

Na manau mes apie skirtingus zolynus snekam ;) :D

kalutis

Vartiklės/pjautinės blizgės

Post by kalutis » Mon Apr 11, 2011 5:02 pm

Galetume padiskutuot kokias blizges naudojat ;) Labiausiai domintu, ka siulot salaciams (turiu omenyje vartikles)? Kolkas pasitikiu labiausiai tik pjautinem ir sukrem is masalu salaciams (8:8) :-)

kalutis

Re: Sukres/Meppsai :)

Post by kalutis » Mon Apr 11, 2011 5:16 pm

Pasiemiau sekmadieni pora sukriu :) Kolkas dar ant medzio nepakabinau (aa)
Man kazkaip ta patiko, kaip upetakiuko taskiukai ant lapelio jos (+) (y) O ta kita man vabaliuka juoda primena, bent jau privales upetakiui taip atrodyt (8-) :-]
Image

reebokas

Re: Sukres/Meppsai :)

Post by reebokas » Mon Apr 11, 2011 7:59 pm

gal zinot kokiu sukriu upetakiams rimtu spavu be juodos,gal yra kokia veiksmingesne nei iprasta

Post Reply