Naujas pludinys meškerys :D

Viskas apie žūklę plūdine meškere

Moderator: Balcius35

Post Reply
Ridikas

Naujas pludinys meškerys :D

Post by Ridikas » Wed Jun 16, 2010 10:58 am

Sveiki, pabaigiau mokslus (ff) ir nusprendžiau, atnaujinti savo zuklės įrankius. Kadangi iki šiol gaudžiau ypatingai netobulais įrankiais. pvz 30LT kotas 4.2m ir 20Lt golden rite... na be komentaru..

Pabaigimo progra noriu pasidovanoti sau meskerę ir ritę, na jei pakaks litų dar ir valą su pavadėliu. Norėčiau išleisti apie 250 lietuviškų > .. Visgi nusimato, kad ši meskeris bus bent 3 kartus brangenė uz dabartinę :S, o pinigais nesispjaudau, labai norėčiau protingų patarimų, ką reikia žinoti prieš perkant meškerę, ritę...

Labai nesinorėtų, kad pardotuvėje sukištų tau bet kokį įrankį, o pats liktum nesupratęs ką nusipirkai.

Žuklaujama bus upeje ir ežeruose, ir tik pludėmis. Visgi Anykščių kraštas :) ( Iki šiol su senutėm meškerytėm gaudžiau viską, tiek dugnės tipu ar pludėm. Nematęs gero įrankio - tai koks skirtumas). Visą laiką svajojau apie kamstinę rankeną (8:8). Paskaičiau čia straipsnius apie suduriamas meškerytes match'us o jos rašoma tinka ezere, o boloniškos upėse.. Tai išvada, kai nežinai tai bet kas gerai, o kai pradedi gilintis darosi liūdna. Ar galima rasti tarpinį variantą, kad ir upeje, ir ežere?

Truksta žynių daugiau kažką apbudinti. Tiesiog pasidalinkite mintymis į ka atkreipiate dėmesį rinkdamiesi rite ir meškere, širdingai ačiū.

P.S. Žvejyboje nesu kiauras ir su prastais įrankiais pasigaunu zuvelių, tiesiog manau atėjo metas įsigyti labiau specializuotų įrankių, nes vaikštinėdamas neries pakrantėmis (Kaune) kai pamatai su kokiais įrankiais žmonės gaudo, darosi sarmata, kad pats atsilikęs :) Laukiu pamokų ;)
Last edited by Ridikas on Wed Jun 16, 2010 11:06 am, edited 1 time in total.

Ridikas

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by Ridikas » Wed Jun 16, 2010 1:04 pm

Siguti ar kas nors kitas išmanantis pasidalinkit įrankių pirkimo patirtimi, nes dar 5 dienas būsiu Kaune ir vyksiu namo. Tai per šias dienas norėčiau ir įsigyti. Nereikėtų pagalbos čia nerašinėčiau..

Ridikas

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by Ridikas » Wed Jun 16, 2010 1:06 pm

et, dingo buvusios žinutės...

arutis

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by arutis » Wed Jun 16, 2010 1:34 pm

Šiaip tai gali kažkiek pasiskaityti čia : http://www.zvejokliai.lt/pludine-zukle , o jei ką nors patart rimčiau - pirk match'ą, už 250 gali įsigyt neblogiausią meškerę su rite. Jei žvejosi nedidelėse upėse - 4,20 pilnai pakaks, ne mažiau, tiks ir upei ir ežerui. Žiųrėk kad kotas svertų apie 250gr, žiedelių apie 13 ir daugiau. Užmetimo svoris 5-25gr. Reikia pačiupinėt, kai pirkau davė tris panašius pasirinkimui - du atkrito. Turi būt prie rankos.

Ridikas

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by Ridikas » Wed Jun 16, 2010 2:09 pm

strepetys wrote:Šiaip tai gali kažkiek pasiskaityti čia : http://www.zvejokliai.lt/pludine-zukle , o jei ką nors patart rimčiau - pirk match'ą, už 250 gali įsigyt neblogiausią meškerę su rite. Jei žvejosi nedidelėse upėse - 4,20 pilnai pakaks, ne mažiau, tiks ir upei ir ežerui. Žiųrėk kad kotas svertų apie 250gr, žiedelių apie 13 ir daugiau. Užmetimo svoris 5-25gr. Reikia pačiupinėt, kai pirkau davė tris panašius pasirinkimui - du atkrito. Turi būt prie rankos.
Apie nuoroda, tai ją ir skaičiau, ten rašo, kad upėje geriausiai boloniškos meškerės, o ežeriukuose match'ai. Na bet neesme. Upė - Šventoji tekanti per Anykščius. O apie šį krašta kiek yra ežerų gal geriau nepradėti vardint :)) Utena, molėtai, tik rinkis...

Apie meškere idomu ar sunku ja prižiūrėti? juk tai sudedama, o ne teleskopas. Su tokia reikalų neturėjęs.. Bet labai mielai atrodančios. Truputi apie svorį, gal gali argumentuoti truputi, kodel 250g? o kas jei sunkesnė ar lengvesnė? Čia standartas ar tiesiog "stafkė". Dar įdomu, kadangi jos turi daug žiedų, o žiedai savo pavadinimus. Tai ką reikia žinoti apie juos? Žodžiu klausimu daug...

Apie užmetimą viskas aišku, kiek skaičiau tai be 4m šios meškerėles nevertos dėmesio, įdomu kodėl..

Vakar dariau reidą po Kauno parduotuves kiek radau idomesnių adresu mamytėje google'je, tai suintrigavo, SHIMANO akcija ir, kad gali nupirkti 179LT šaunia meškeryte... Gal kas gali kažką užsiminti apie gamintojus? Galėčiau pasiknisti tada ir užsienio forumuose.

Audio buitinėse sistemose žinau nemažai apie gamintojus ir kokybes, ir bla bla bla.. Bet kaip su meškerėmis? Koks gamintojas užvarda plešia? o gal gali nupirkti geresnę meškere už ta pačia sumą ir dar geresne.

Kolkas esu susipažines tik su LARUS gamintoju, nes turiu ju rite ir esu patenkintas, nors rite tekainavo 42LT, bet su Šventosios šapalais kautis kurkas smagiau :)

P.S. Dar įdomu, kuri Kauno žuklės parduotuvė yra geriausiomis kainomis. Nes kolkas aplankau Romada prie KTU ir Salmolita

SIGUTIS

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by SIGUTIS » Wed Jun 16, 2010 2:21 pm

Ridikas wrote:Siguti ar kas nors kitas išmanantis pasidalinkit įrankių pirkimo patirtimi, nes dar 5 dienas būsiu Kaune ir vyksiu namo. Tai per šias dienas norėčiau ir įsigyti. Nereikėtų pagalbos čia nerašinėčiau..
Ridikas, turiu laimejes tris ne brangias rites - parduociau tikrai nebrangiai.O tuo paciu ir apie kotus pasneketumem.Susisiek su manim tel. arba private.
P.S.Kas liecia kotu kainas viskas pareina nuo to kur ir kiek turi draugu.Ne viskas kas parasyta dar yra visko pabaiga (H-)
Image
Last edited by SIGUTIS on Wed Jun 16, 2010 2:31 pm, edited 1 time in total.

Arunasbaze

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by Arunasbaze » Wed Jun 16, 2010 2:24 pm

Ridikas wrote: SHIMANO akcija ir, kad gali nupirkti 179LT šaunia meškeryte... Gal kas gali kažką užsiminti apie gamintojus?
bla bla.......
Koks gamintojas užvarda plešia? o gal gali nupirkti geresnę meškere už ta pačia sumą ir dar geresne.
sitas gamintojas (+)http://www.pipedija.com/index.php/Garbolino
Last edited by Arunasbaze on Wed Jun 23, 2010 7:23 am, edited 1 time in total.

Ridikas

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by Ridikas » Thu Jun 17, 2010 7:51 pm

Na ką, padariau pirkinį. Biudzeta savo viršijau, bet esu labai patenkintas įsigytais įrankiais.

http://www.zuklei.lt/Meskerykociai/Plud ... 4-20m.html akcijinė 159LT, taip apie 256LT~
http://www.zuklei.lt/Rites/Rites-su-gal ... 00-RB.html akcijinė 119LT, taip apie 40-50LT~ brangiau
http://www.salmo.lt/shop/valas-salmo/4503-010.html 10LT 0.14mm pavadeliui
Valas Salmo Specialist Match 150m 0.18mm 8LT

Iš viso 298LT. Kaip man nepirkusiam už tokius pinigus dar žvejybai, atrodo žvėriškai daug. Gal buvo galima gauti tam tikrais atvėjais ir pigiau, bet velniai nematė ;) Savo pirkiniu patenkintas. Pirmas ispudis įdėmiai apžiurejus meškere atrodo labai tvirta ir su rite labai lengva. Savaidgali trauksiu namo leksiu šventaja dusint ;))

Ačiū, kas bent kiek atsiliepėt į temą.

User avatar
evil
Site Admin
Posts: 2239
Joined: Thu Aug 05, 2004 7:51 am
Location: Wilno
Contact:

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by evil » Thu Jun 17, 2010 8:18 pm

Ridikas wrote:Na ką, padariau pirkinį. Biudzeta savo viršijau, bet esu labai patenkintas įsigytais įrankiais.
Manau kad tikrai gerą pasirinkimą padarei - ekonominis, tačiau kokybiškas variantas (+)
o kam dabar lengva...

Ridikas

Re: Nauja pludinė meškeris

Post by Ridikas » Thu Jun 17, 2010 8:31 pm

Norejau Shimano ritė NEXAVE 2500 RB, bet pasiūlė 1000 vairantą, nes sako tau per didelė tai meškerei. Ir tuo pačiu bus lengvesnė. Nežinau ar gerai padariau paklausęs, bet mažesnė atrodo fainesnė ;)

Post Reply