Upetakiai

Žūklių apibendrinimai pagal regionus
saugus

Post by saugus » Fri Apr 20, 2007 7:25 pm

Joa, blyn, matyt, senstu, nepastebejau aktualiausios temos siuo metu :-]

saugus

Post by saugus » Fri Apr 20, 2007 7:28 pm

plakiS wrote:
Dzukeliz wrote:
plakiS wrote:man atrodo vakar turejo kipti gerai upetakiai! buvot gal kasnors?ir kaip?
:-] :-] :-]
:V ai jo taigi ju negalima buvo gaudyti!!!!????
plakis, pradedi .........., pasiskaityk taisykles vienakart ir zinosi ka, kur, kada galema/ne gaudyt (be)

plakiS

Post by plakiS » Fri Apr 20, 2007 7:35 pm

ai kaskai nelabai domiusi upetakiais tai ir nezinojau apie ju draudima. :V

saugus

Post by saugus » Mon Apr 23, 2007 7:57 am

Vakar ir vel bandziau mielam upetakiniam upely paieskot kokiu nors zuvu. Upetakiu eilini karta neradau, teko paleist du kirsliukus (34 ir 35 cm), kad po nersto anu dar padaugetu ;) Supratau, kad upetakiu siam upeliuksty nera (arba laaaabai mazai), tagi planuoju surengt akcija "padovanok upetakiui(-iams) nauja busta". Pora foto is zvejybos...
Image
Image
Image

Kristas

Post by Kristas » Mon Apr 23, 2007 1:48 pm

plakiS wrote:man atrodo vakar turejo kipti gerai upetakiai! buvot gal kasnors?ir kaip?

Kazkaip tu cia idomiai mastai nelabai domiesi upetakiais bet tau atrodo kad jie vakar turejo kibt! :-)

Indis

Post by Indis » Wed Apr 25, 2007 10:52 am

A kokio dyzdio kirshlys yra jamamas? (t)

eixo

Post by eixo » Wed Apr 25, 2007 12:51 pm

Jei klawsimas man, tai kirsliu(anei kitu zuvu) nersto metu neimu... O dydzius ju lyg aprasiau... ;)
ups, kadangi esu Restoj, parashas turetu buti - saugus :)

Dzukeliz

Post by Dzukeliz » Wed Apr 25, 2007 1:13 pm

eixo wrote:Jei klawsimas man, tai kirsliu(anei kitu zuvu) nersto metu neimu... O dydzius ju lyg aprasiau... ;)
ups, kadangi esu Restoj, parashas turetu buti - saugus :)
kas chi reinkarnacija yvyko :O :D

saugus

Post by saugus » Wed Apr 25, 2007 7:10 pm

:D :D :D nea, kaip ir rasiau, buvom su eixo kartu Restoj, a kompa cik anas pasijame, bo susdure su bevieliu netu da nebuvam, tep ka tikejomes, ka tik darbui ana posjamc... O isejo, kad galejom da y papramogauc :-] Bevielis netas yr jega - insjungi kompa, nei tau laidu, nei tau korteliu.... (h)

plakiS

Post by plakiS » Wed Apr 25, 2007 8:07 pm

skaiciau arba kaska nedaskaiciau kad upetakiam patinka slabdriba bjeurus oras!

Post Reply