KARSIS

Žūklių apibendrinimai pagal regionus
Grazvis

Re: KARSIS

Post by Grazvis » Sun Jul 31, 2011 10:03 pm

Kuosa wrote:Grazvi, o jei feeder'i guldau 45-90 laipsniu kampu i vala, be signalizatoriaus ir vepsau i meskeres gala kol akiai paskausta- ar galiu laikyti save feeder'istu ir tiketis pasidalinimo patirtim ir gal net pamokeliu? ;)
Nz kuo tu save gali laikyti, bet jai nori pazvejot butu visai ydomu ;)

Raimis

Post by Raimis » Mon Aug 01, 2011 2:34 pm

Ar nesuklysiu pasakes, kad geriau vaziuoti is vakaro zvejoti karsiu ir sedeti per nakti, nei bandyti ryte?

Dziedas

Post by Dziedas » Mon Aug 01, 2011 2:46 pm

Raimis wrote:Ar nesuklysiu pasakes, kad geriau vaziuoti is vakaro zvejoti karsiu ir sedeti per nakti, nei bandyti ryte?
Jo,bus karšiu ,ar ne,bet naktis prie vandiens tai puiku.... (y)

Grazvis

Post by Grazvis » Mon Aug 01, 2011 4:15 pm

Man asmeniskai lengviau is vakaro ir per nakty sedeti ant karsiu nei keltis anksti ryte ir lekti. NZ kaip kituose vandens telkiniuose, bet KM man jie geriau kimba nakty buna anksti ryte, bet pagrinda sugautu karsiu sudaro naktine zvejyba. Aisku priklauso nuo metu laiko ir vietos kurioj ruosiesi zvejoti. PVZ Laumenu sodai dirba geriau is vakaro iki sutemstant ir anksti ryte vos prasvitus. Nakty kibimas karsiu prastas vienas kitas. Vaisvydava liepos men dirba praktiskai visa diena, bet pasakyti tiksliai negaliu nes tik karta sedejau per nakty tia karsiu pavyko istraukti tik anksti ryte, Petrasiunu krantai bent man gerus rezultatus rodo rugsejo pirmoje puseje ir t.t. (h)

Scorpas

Post by Scorpas » Mon Aug 01, 2011 7:47 pm

Visi šiūmetiniai mano pagauti ežeruose karšiai nuo 6 iki 12 h, tad į žvejybą visuomet išsiruošiu jau nuo 3 ryto. ;) Vakarinio, o ypač naktinio kibimo ten kur aš gaudau vasara tikrai nebūna. (-) Kitas reikalas rudenį, kai jie renkasi į duobes - kimba kaip taisyklė naktų ir paryčiais. (+) Va tokie mano praktiniai pastebėjimai gaudant karšius, kurių šiemet sugavau jau virš trisdešimt, tame tarpe du po 3 ir vieną 2,5 kg :S

Grazvis

Post by Grazvis » Mon Aug 01, 2011 8:14 pm

Nu tikrai ispudingas laimikis/kiekis siu metu, o Scorpai apie vieta gali ka pakomentuoti ~ gylis, dugnas smeliukas/akmenuotas/dreisenos, ar labai toli nuo kranto gaudai, gaudai pastovei toje vietoje ? nes stebuklu nelabai buna yra niuansu kada karsiai kimba nakty, kada diena. Na is savo praktikos cia as sakau nes tekia gaudyti ezeruose kur vietiniai prisiekinejo, kad nakty karsis nesimaitina, o ryta buvo nustebe pamate pas mane kelis placiasonius istrauktus nakty.
PS: ir literatura byloja jog karsis nakty geriau jama ;)

Scorpas

Post by Scorpas » Tue Aug 02, 2011 6:28 am

Gaudau ežere, oraktiškai pačiuose Trakuose. :-) Metu kokia 50-60 metrų nuo kranto. Toje vietoje apie 7 m gylio dugnas be žolių, ne duobė. Karšiai šiame ežere pastoviai migruojantys: suka tik jiems žinomus ratus aplink ežerą. :P Nurodytame straipsnyje nėra tvirtos nuorodos, kad ežeruose geriausiai kimba naktį: " Maisto ieško beveik visą parą, bet masalą ima nevienodai: vienomis dienomis geriau ima ryte, kitomis – vakare arba naktį. Nors tikrai nenustatyta, bet pastebėta, kad jis naktį masalą geriausiai ima prieš švintant, dieną – nuo aušros iki 9 – 10 vai. ir nuo 3 – 4 val. po pietų iki vakaro, prieš saulei leidžiantis ir tuojau po saulės nusileidimo..." (H-) :S

Grazvis

Post by Grazvis » Tue Aug 02, 2011 12:01 pm

Scorpas wrote:Gaudau ežere, oraktiškai pačiuose Trakuose. :-) Metu kokia 50-60 metrų nuo kranto. Toje vietoje apie 7 m gylio dugnas be žolių, ne duobė. Karšiai šiame ežere pastoviai migruojantys: suka tik jiems žinomus ratus aplink ežerą. :P Nurodytame straipsnyje nėra tvirtos nuorodos, kad ežeruose geriausiai kimba naktį: " Maisto ieško beveik visą parą, bet masalą ima nevienodai: vienomis dienomis geriau ima ryte, kitomis – vakare arba naktį. Nors tikrai nenustatyta, bet pastebėta, kad jis naktį masalą geriausiai ima prieš švintant, dieną – nuo aušros iki 9 – 10 vai. ir nuo 3 – 4 val. po pietų iki vakaro, prieš saulei leidžiantis ir tuojau po saulės nusileidimo..." (H-) :S
Tai jo sita ir as skaiciau na, bet labai butu ydomu ten kelias paras ant to ezeriuko parymoti pasiziureti kaip tie karsiai migruoja. Manau surinkti keliata bendraminciu ir ismeginti ta ezeriuka. Tiksliau jai kolega priimtu y kompanija ;)
PS: Kaip ezaras vadinasi: gilushis, totoriskiu ar luka...?

Scorpas

Post by Scorpas » Tue Aug 02, 2011 2:43 pm

Deje, ten nėra galimybės "parymoti" keletą naktų ir dienų iš eilės bo tai viena iš miestiečių gan aktyviai lankomų pležinimosi vietų. :P

Kuosa

Post by Kuosa » Tue Aug 02, 2011 5:58 pm

Scorpas wrote:Deje, ten nėra galimybės "parymoti" keletą naktų ir dienų iš eilės bo tai viena iš miestiečių gan aktyviai lankomų pležinimosi vietų. :P
Na, jei taip tai gal reikia pabandyt be melasos ar vaniles pasara apmyzt normaliai ir nuoruku primest... :D :D :D

Post Reply