buvau ten, zvejojau ta

Žūklių apibendrinimai pagal regionus
Arunasbaze
nepailstantis žvejoklis

Re: buvau ten, zvejojau ta

Post by Arunasbaze » Wed Apr 12, 2017 8:23 am

....turku problema,jei i susisaudymus jie ateina su peiliais:)

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Wed Apr 12, 2017 3:04 pm

Žvejys žvejui - brolis, bičiulis, draugas!

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Sat May 20, 2017 8:55 am

Vakar sudalyvavau tradicinėse pasieniečių žūklės plūdine meškere varžybose Skirvytės 2-oje krantinėje. ;) Dalyvavao 18 komandų po 3 asmenis, tame tarpe svečiai "viename gale kablys", kurie užėmė 2-ą vietą. :P Srovė didelė, karšta, karšiai neįskaitiniai (pagavome), mano vetoje negilu, gal tik kokie 2 m, bet vistiek per 4 h pasisekė suvilioti net 18 žuvų. :O :/ (i) Image (h)

SIGUTIS
žvejoklių žvejoklis

Post by SIGUTIS » Sat May 20, 2017 6:45 pm

Kelintas asmeniškai?Kelinta komanda?Ir nematau nuotraukoje niekur jaukų? Manau bent kibirą buvai sumaišęs? Prašome apie viską išsamiau (H-) (h)
Image

Žveju ne tampama, o gimstama....

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Sun May 21, 2017 6:50 am

SIGUTIS wrote:Kelintas asmeniškai?Kelinta komanda?Ir nematau nuotraukoje niekur jaukų? Manau bent kibirą buvai sumaišęs? Prašome apie viską išsamiau (H-) (h)
Tarp saviškių tai pirmas, o bendroje įskaitoje kaip sekėsi sužinosiu tik kai atsiųs rezultatus, nes apdovanojo tik prizininkus ir už didžiausią žuvį (1,2 kg šapalas). (y) Pašaro buvo sumesta beveik kibiras, primaišyta dzikų ir pinkų, truputis uodo truklio, nes pas mus jo jau sunku rasti. Gaudžiau su 7 m. Shimano Catana AX su žiedais, 20 gr. Gutkevičiaus plūde, kuri man patiko. Dugne palikau beveik visus (gal kokia 20) iš anksto surištus pavadėlius nuo 0,10 iki 0,14. Geriausiai dirbo 0,10 :). Po mūsų varžybų rinkosi feederininkai į treniruotę. Buvo į ką pažiūrėti: platformos superinės, kotai, ritės ir t.t. pačios aukščiausios klasės. Jiems kibo karšiai kilograminiai pagrinde, kuriuos tuoj pat paleisdavo. :-)

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Tue May 01, 2018 8:23 pm

Vietoje demonstracijos šiandien, gegužės 1-ąją kartu su savo ponia aplankėme Palangą. ;) Oras gražus, prigriebiau feederiuką,- ogal kas kibs unt Palungos tilto... :V Dar besiparkuojant jau sutikome keletą beeinančių link jūros su meškerėmis, o pamačius tiltą abejonių nebeliko: vos vieną vietą pačiame gale radau. :O Dauguma gaudė ant vištų skrandukų, aš turėjau krevečių ir musės lervų, kurios puikiai pasirodė; kibo juodžkiai ir margieji grundulai su pertraukomis beveik visą dieną. :D Pagautą savo grobį atidaviau kaimynui, - neatrodo jie man patrauklūs, o ir skonis ne mano, nebent išrūkius.ImageImage (h)

saugus
nepailstantis žvejoklis

Post by saugus » Tue May 01, 2018 8:40 pm

Nuple, reikėjo jamt, mano katinai da tokio delikateso neragavę :D
...aha, tai po pirma...

Lincas25
Site Admin

Post by Lincas25 » Fri May 11, 2018 1:57 pm

rūkyti šitie "buožgalviai" (y) (+)
tykiai book ir book budrus

Scorpas
nepailstantis žvejoklis

Post by Scorpas » Fri Jul 20, 2018 7:11 am

Per trumpas atostogas porą rytų praleidau ant Rubikių ež. kranto su dugnine meškere. ;) Žvejybinių vietų nežinau, tad važiuodamas mašina pakrantės keliukais pamačiau nedidelį plyšelį tarp nesibaigiančios nendrių juostos ir ilgai negalvojęs apsistojau :P . Pajaukinau kokia 60 m nuo kranto, gylis apie 3-4 m, užmečiau ant dzyko ir saldaus kukurūzo. Po neilgo laukimo pirmi viršūnėlės virptelėjimai ir kuoja ant kranto. :-) Aha, žuvies yra, reikia toliau bandyti. Ir po pusvalandžio sulaujiau pirmos rimtesnės žuvies, - 1,3 kg karšioko. :P Vėliau dar keletas nedidelių plakių, puskaršių ir kuojų, o po poros valandų vėl rimtas kibimas ir - "inkaras". :V Maniau, kad tai žolės, bet po akimirkos pajutau rimtą timptelėjimą ir ritės prasisukimą. :O Bus rimtas karšis, bet jis visiškai nekyla į paviršių, maža to, - prie nendrių sienos pasidavė į lelijų lapus ir - stop. :-{ Gaila būtų nutraukti, tad ilgai negalvodamas bridau su kotu iki lelijų, beveik man iki pažastų. :V Ir čia pamačiau gražuolį lyną! (wow)ю Pasisekė apeiti lelijas ir lynas krante: 1.3 kg. :G (y) Emocijų tam rytui pakako, puskiliniai karšiokai jau nebejaudino, visą vėliau pagautą "smulkmę" paleidau paūgėti toliau. Rytoj į Karpynę, bandysime pagauti Kia. :-] (t) (aa) ImageImageImage (h)

Arunasbaze
nepailstantis žvejoklis

Post by Arunasbaze » Sat Jul 21, 2018 8:02 am

[quote="Scorpas"] toliau. Rytoj į Karpynę, bandysime pagauti Kia. :-] (t) (aa)

SEKMES DIDELES (h) Traku babrukams
....turku problema,jei i susisaudymus jie ateina su peiliais:)

Post Reply